Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising’in 6. Güncellemesi Yayınlandı

V Rising'in 6. güncellemesi ile oyundaki birkaç önemli hata düzeltildi. Ayrıca ışınlanma biraz daha kolaylaştırıldı.

Vampir temalı hayatta kalma oyunu V Rising, Twitch’te viral olarak popüler hale gelen ve oyuncularda öngörülemeyen büyük bir artışa yol açan en son çok oyunculu oyun olarak hayatımıza girdi. Geliştirici Stunlock Studios, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, oyunu oldukça emin adımlarla güncelledi.

Güncelleme 6, oyunu 0.5.42236 sürümüne getirdi ve tüm oyuncular için yayınlandı. Güncelleme, özellikle V Rising ile ilgili sorunları ele almaya odaklandı ve bu nedenle herhangi bir yeni içerik yok. Oyuna “decayusercastles” konsol komutu eklendi, bu komutla kaleleri çürüme haline sokabilirsiniz. Ayrıca, artık adminlist.txt ve banlist.txt dosyaları hem varsayılan Ayarlar’dan hem de yerel geçersiz kılma Ayarlarından yüklenebilecek.

V Rising 0.5.42236 Güncelleme Notları

V Rising

Şimdiye kadarki en büyük değişiklik bir hata düzeltmesi olarak kabul edilebilir ancak daha doğrusu Stunlock’un tasarımındaki bir değişiklik de diyebiliriz. Kereste, Taş ve Bitki Lifi artık V Rising oyuncularının ışınlanma kullanmasını veya yarasa formunu uygulamasını engellemeyecek. Bu, oyunda malzemeyle daha hızlı harita geçişini daha az riskli hale getirecek.

Dört hata düzeltmesi de V Rising 0.5.42236‘nın dikkat çeken noktaları. İlk olarak, kaleleri yok ederken meydana gelebilecek bir çökme için bir düzeltme yapıldı. İkincisi, “claninvite” komutunu kullanmak başka bir oyuncunun oyun istemcisini çökertebiliyordu ancak artık düzeltildi. Üçüncüsü, oyundaki hizmetkar istismarı düzeltildi. Son olarak, adanmış sunucularla ilgili sorunları olan oyuncular için bazı uzaktan bağlantı ince ayarları yapıldı.

Güncelleme 6, çoğu V Rising oyuncusunun normal oyunlarında bir etkisi olduğunu fark edecekleri bir güncelleme değil ancak yarasa formundaki ve ışınlanma kapılarındaki değişiklikler elbette memnuniyetle karşılandı. Toplamda, düzeltme çoğunlukla Steam Erken Erişim’den ayrılmaya doğru ilerlerken oyunun genel kalitesini iyileştirmekle ilgili.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.