Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising Türkçe Dil Desteğine Kavuştu!

Stunlock Studios'un popüler oyunu V Rising, yeni oynanış mekanikleri, yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve dengeleme düzeltmeleri içeren yeni bir güncelleme aldı.

Son gelen güncelleme ile V Rising Türkçe dil desteğine kavuştu. Vampir temalı, açık dünya hayatta kalma oyunu V Rising’in Steam’de Erken Erişim’e girmesinden bu yana bir ay geçti. Oyun, piyasaya sürülmesinden bu yana PC oyun platformunda satılan 2 milyondan fazla sattı. Bugün geliştirici, 0.5.42050 numaraları güncelleme ile birçok yenilik getirdi.

Erken Erişim sürümünden bu yana V Rising’in geliştirme ekibi, oyuncu tabanı için en iyi deneyimi sağlamak için oyunu güncelleme konusunda büyük çaba sarf etti. Bir önceki güncellemede oyun çökmeleri düzeltildi, sunucu sorunları çözüldü ve V Rising’i çevrimdışı oynayabilme özelliği eklendi. Bu güncellemede ise birçok değişiklik yaşandı ancak bizim için en önemlisi V Rising Türkçe desteği oldu.

V Rising Türkçe Yerelleştirmesi Tamamlandı

V Rising Türkçe

Stunlock Studios’a göre, oyunun 0.5.42050 numaralı güncellemesi, V Rising’in inşa moduna birkaç yeni özellik ekledi. Duvarlar veya sütunlar bir zemine veya sınıra bağlı kaldığı sürece, oyuncular artık birbirine bağlı kale duvarlarını veya sütunlarını çıkarmak zorunda kalmadan zeminleri ve sınırları sökebilecek. Bu özellik, V Rising’de kalelerinde bir şeyleri onarmak veya hareket ettirmek için çok zaman harcamaktan hoşlanan oyuncular için faydalı olacak.

V Rising çökme sorunları ve bağlantı sıkıntıları da ele alındı ve düzeltildi. ve sunucu bağlantı sorunlarını içerir. Vampir becerilerinde birçok ince dengeleme değişiklikleri yapıldı. Yeni güncelleme ayrıca V Rising’deki farklı silahların bekleme sürelerini ve diğer istatistiklerini de değiştirdi. V Rising Türkçe, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe ve Rusça dilleri için de destek ekledi.

V Rising Türkçe oynamak için ek bir dosya veya mod kurmanıza gerek yok. Steam‘den oyunu son sürüme güncellemeniz yeterli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.