Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising, Sadece bir Ayda 2 Milyondan Fazla Sattı

Bir ay önce çıkış yapan vampir oyunu V Rising, toplam 2 milyon satışa ulaştı. Çevrimiçi ve yerel oynanabilen bu açık dünya oyunu, henüz erken erişimde olmasına rağmen geliştiricileri oldukça şaşırtan ir başarı elde etti.

Vampir temalı hayatta kalma korku oyunu olan V Rising’in PC için piyasaya sürülmesinin üzerinden yaklaşık bir ay geçti. Yeni alınan habere göre ise oyun, 2 milyonluk satış noktasına ulaştı. Oyun şu anda erken erişim sürümünde olmasına rağmen, ne kadar başarılı bir işe imza attığını kanıtladı. Yüzyıllarca süren uykunun ardından zayıflamış bir vampir olarak uyandığınız bu oyunda, hayatta kalmak için avlanmanız gerekiyor.

Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa ederek insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürebiliyorsunuz. Çevrimiçi müttefikler veya düşmanlar ile oynayabilir ya da tek başınıza oyunda yer alabilirsiniz. Güneşten korunarak gölgelere saklanmanız gereken bu hayatta kalma oyunu, şu anda Steam’de 32 TL fiyatlandırmaya sahip.

V Rising Büyük Bir Başarıya İmza Attı

V Rising

İsveçli geliştirici Stunklock’un patronu Rickard Frisegård, “Stunlock olarak bizler, V Rising’in Erken Erişim’de piyasaya sürülmesinden bu yana yaptığı muhteşem başlangıçla gurur duyuyoruz. Amacımız mümkün olan en iyi vampir oyununu yapmak ve bu doğru yolda olduğumuzun açık bir göstergesi. Oyuncularımızı yeni, çığır açan bir hayatta kalma deneyimi ile ödüllendirmek istiyoruz.’‘ dedi.

V Rising, oyuna girdiğinizde çıkmak istemeyeceğiniz bir çok oyunculu dünya yarattı. Çevrimiçi kısımda sürekli akışa devam eden açık dünyası, oyundan kopamamanın en büyük nedeni. Ayrıca oyunun erken erişimde olduğunu göz önünde bulundurursak, çok güçlü bir yükselme yaşadığını söyleyebiliriz. Önümüzdeki aylarda daha fazla içerik ve yeniliğin gelmesi de bekleniyor. Oyun detaylarına içeriklerimizden göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.