Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising, PlayStation 5 İçin Çıkış Yaptı

Stunlock Studios tarafından geliştirilen açık dünya hayatta kalma aksiyon RPG'si V Rising, PlayStation 5 konsolları için resmi çıkışını gerçekleştirdi.

Vampir temalı açık dünya hayatta kalma-aksiyon oyunu V Rising’in PlayStation 5’e geleceğinden daha önce sizlere bahsetmiştik. Heyecanlı bekleyiş nihayet son buldu. İsveç merkezli Stunlock Studios’un sevilen RPG’si, 11 Haziran yani bugün itibarıyla Sony’nin konsolu için resmi çıkışını gerçekleştirdi.

Oyunun standart sürümü, PS Store Türkiye‘de 999 TL fiyatla satılıyor. Ana oyunun yanı sıra Castlevania’nın klasik gotik tarzından ilham alan karakter özelleştirme ve kale tasarımları içeren Legacy of Castlevania Premium Pack içeren Legacy of Castlevania sürümü için belirlenen ücret 1.499 TL. Tüm bunlara ek olarak Sinister Evolution, Dracula’s Relics ve Eldest Bloodline paketlerini de sunan V Rising Complete Edition ise 2.499 TL.

V Rising PS5 Sürümünün Başlangıç Fiyatı 999 TL

v rising ps5 fiyat

PlayStation 5 kullanıcıları, kendi gotik kalelerini inşa edebilecekler ve keşfedilecek yedi bölge ve yenilmesi gereken 57 boss ile tehlikelerle dolu açık bir dünyaya dalacaklar. İster tek başınıza ister bir klanla birleşerek diğer vampirlerle çevrimiçi savaşabilirsiniz. Sony ile ortaklık yapan ve Auroch Digital’in desteğini alan Stunlock Studios, kullanıcı arayüzü iyileştirmelerinin yanı sıra DualSense desteğiyle eksiksiz bir oynanış sunuyor.

Konsol oyuncuları ayrıca KONAMI iş birliğiyle gerçekleşen Legacy of Castlevania etkinliğine de ücretsiz bir şekilde katılabilirler. Efsanevi vampir avcısı Simon Belmont ile savaşabilir ve ikonik kırbaç silahının kilidini açabilirsiniz. Erken Erişim versiyonu ile Steam’de büyük bir ilgi gören açık dünya fantezi hayatta kalma aksiyon-rol yapma oyunu V Rising, 8 Mayıs’ta tam sürümü ile resmi çıkışını gerçekleştirmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.