Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

V Rising İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Stunlock Studios, açık dünya hayatta kalma oyunu V Rising için yeni bir güncelleme yayınladı. 0.5.41591 yamasındaki değişikliklerin tamamına haberimizden ulaşabilirsiniz.

İsveç merkezli video oyun geliştiricisi Stunlock Studios, popüler hayatta kalma MMO’su V Rising için üçüncü güncellemeyi yayınladı. 30 Mayıs’ta indirmeye sunulan 0.5.41591 yaması, dikkate değer bazı değişiklikler içeriyor. V Rising güncellemesi otomatik olarak yüklenecek, ancak gerekli dosyaları indirmek için aktif bir internet bağlantınız olduğundan emin olun.

Yeni yama, 25 Mayıs’taki büyük güncellemenin yayınlanmasından sonra bildirilen hatalara odaklanıyor. Aynı zamanda oyuna bir dizi yeni seçenek ekleyen güncelleme, kullanıcı arayüzünü daha kullanıcı dostu hale getirmek için V Rising istemcisini de iyileştiriyor. Son olarak, Night Marshall Styx‘in yetenekleriyle, özellikle Mirror Strike ile ilgili sorunları da ele alan yama, oyunu çok daha dengeli bir konuma getiriyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan 30 Mayıs’ta yayınlanan V Rising güncellemesi 0.5.41591 için yama notlarını sizlerle paylaşalım.

V Rising Güncelleme 0.5.41591 (30 Mayıs)

v rising güncelleme

 • Grafik Seçeneklerine, doku belleği kullanımını büyük ölçüde azaltabilen Texture Quality (Doku Kalitesi) özelliği eklendi.
 • Gelişmiş Grafik Seçeneklerine FPS Sınırı seçeneği eklendi.
 • Low Quality Atmosphere (Düşük Kaliteli Atmosfer) seçeneği, High Quality Atmosphere (Yüksek Kaliteli Atmosfer) olarak değiştirildi.
 • Kenar yumuşatma seçeneğinin ana menüden TAA’dan başka bir şeye ayarlanamamasına neden olan bir hata düzeltildi.
 • Oyuncuların kolay bulması adına Build Menu (İnşa Menüsü) Castle Floors Tab’e (Kale Zeminleri Sekmesi) merdivenler eklendi.
 • Belirli dünya nesnelerindeki eksik ağlar düzeltildi.
 • Night Marshal Styx the Sunderer’a belirli yeteneklerle (örn. Mirror Strike) vurulduğunda performansın düşmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

Son yayınlanan V Rising güncellemesi için yama notları bu şekilde. Oyun erken erişimde olduğu için tam sürüme geçene kadar sık sık yamalar alacaktır. V Rising başlangıç rehberimize göz attınız mı? Ayrıca V Rising hileleri ve konsol komutları ile çok daha eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. İlk haftasında bir milyondan fazla kopya satan oyun, Steam’de 32 TL‘ye satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.