Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uzun Zamandır Beklenen Diablo 3 Güncellemesi Yayınlandı

Yeni gelen Diablo 3 yaması, birçok fetih ve birçok yeni teçhizat ödülü içerecek.

Blizzard, Diablo 3 için uzun zamandır beklenen 26. sezonun yanı sıra yeni etkinlik Echoing Nightmares’ı içeren 2.7.3 yamasını yayınladı.

Echoing Nightmare, oyuna eklenen ilk aktivite ve bu aktivite oyuncuların yeteneklerini mümkün olduğunca uzun süre savaşta kalmak için test etmelerini sağlayacak birçok meydan okuma içeriyor. Her zaman olduğu gibi, yeni gelen sezon yeni ödüller de içeriyor. Ancak bu sefer geliştirici, 14. sezondan itibaren mevcut olan ödülleri de kaçıran oyuncular için geri getiriyor.

Diablo 3 Güncellemesi İle Yeni Fetihler Yapılacak

Diablo 3

Teçhizat kısmında Özel Conqueror Set için çizme ve pantolon yuvaları eklenecek ve Tal Rasha temalı bir dizi portre çerçevesi de mevcut olacak. 17. sezonda tanıtılan yeni  End of Journey ödülleri de sezon yolculuğunun tamamını bitirenler için Rakkis Remembrance portresi ve Toothsome Trooper evcil hayvanı dahil olmak üzere iki yeni kozmetik ödülle geri dönecek.

2.7.3 yaması, Sezon Yolculuğu aracılığıyla henüz toplam beş zula kazanmamış olan oyuncuların, Conqueror seviyesinde Complete Greater Rift 60 solo için gereken her görevin tüm ayrıntılarını içeriyor. Ek olarak, rotasyona tabi tutulacak yeni Sezonluk Fetihler de mevcut. Diablo 3 oyuncuları, Sezon Yolculuğu’ndaki belirli bölümleri tamamladıkları için Haedrig’in Hediyesi sayesinde yeni bir Sınıf Seti ile ödüllendirilecekler. Üçüncü ve dördüncü bölümleri tamamlayanlar, üç Haedrig Hediyesi ile ödüllendirilecek ve her biri, oyuncuların Sınıf Setleri için birkaç parça içerecek.

Tüm Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.