Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uzaylı İstilası Temalı Korku Oyunu ‘Greyhill Incident’ Duyuruldu

Alien Isolation, Blair Witch ve X Files yeni bir korku oyununda buluştu.

Greyhill Incident isimli yeni bir korku oyunu tanıtıldı. Alien Isolation, Blair Witch, X Files ve The McPherson Tape gibi korku klasiklerinden ilham alan yeni bir korku oyunu 2023’te çıkış yapacak ve kızınızın kaçırılmasını engellemeye çalışırken küçük gri adamlarla savaşmanızı konu alacak. Üstelik tüm bunlar, nostaljik doksanlar temalı ortamlarda yaşanacak.

Greyhill Incident sizi doksanların uzaylılar tarafından kaçırılma histerisi sırasında Midwest kırsalında yaşayan ortalama bir Amerikalı olan Ryan Baker rolünü verecek. Bir beysbol sopası ve bir tabancayla donanmış olarak, bir gece koca kafalı, oval gözlü, klasik tarzdaki “Griler” tarafından kuşatılacaksınız ve aileniz ile arkadaşlarınızı savunmanız gerekecek.

Greyhill Incident 2023’te Çıkış Yapacak

Greyhill Incident

ABD’de doksanların başları. Medya tamamen UFO ve komplo teorileri ile kuşatılmış durumda ancak küçük bir mahallenin sakinleri kısa sürede hükümetin yalan söylediğini anladı. Küçük Greyhill mahallesi konuşmaktan korkmaya başladı ve psikiyatri koğuşuna gönderilmekten korktukları için polisi aramaktan kaçınan insanlar haline geldi.

Bir beysbol sopası ve tabancasında birkaç mermi olan ortalama bir adam olan Ryan Baker olarak hedefiniz, ciddi bir dertte olan bir komşuyu kurtarmak için atmosferik Greyhill mahallesini geçmek olacak.

Greyhill Incident, doksanlar atmosferi ile kaplı olan uzaylı istilası temalı korku filmlerine bol bol gönderme yapan ilginç bir yapım olacak ve 2023’ün 2. Çeyreğinde piyasaya sürülecek ancak oyunu şimdiden Steam‘de istek listenize alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.