Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uzay RTS Oyunu ‘Sins of a Solar Empire 2’ Çıkış Yaptı

Merakla beklenen uzay temalı RTS oyunu Sins of a Solar Empire 2 erken erişim olarak çıkış yaptı. Kullanıcılar an itibarıyla TEC fraksiyonunu deneyebilecek.

Erken Erişim döneminin ilk aşamasına giren uzay RTS oyunu Sins of a Solar Empire 2, Epic Games Store‘a özel olarak çıkış yaptı. Geliştirme aşamasının bu teknik ön izleme döneminde oyuncular, bilimkurgu strateji oyununun gruplarından biri için tek oyunculu içerik seçkisini deneyebilecek ve böylece geliştiriciler Stardock ve Ironclad Games için değerli geri bildirimler sağlayabilecek.

Sins of a Solar Empire 2 yayın yönetmeni Brian Clair, “Bu erken erişim, daha çok eski tarz bir beta programı gibi olacak. Amaç, aldığımız geri bildirimleri almak ve oyunu aylık genel güncellemelerle tekrarlamak.” ifadelerini kullanarak oyunun henüz beta aşamasında olduğunu bir kez daha hatırlattı. Uzay temalı RTS oyunlarına ilgi duyuyorsanız, oyunun 69 TL gibi çok uygun bir fiyattan çıktığının da altını çizelim.

Sins of a Solar Empire 2’nin Yol Haritası Açıklandı

Sins of a Solar Empire 2

Geliştiriciler, bu ilk aşamanın ‘sadece’ teknik bir önizleme olmasına rağmen, oyunun şimdiden dolu dolu içerik sunacağının da altını çizdi. Harita, gezegenlerin yörüngeleri ile sürekli değişecek, taretli silahların gerçekçi ateş alanları ve mermi yörüngeleri olacak ve dünyalar, güçlü bir gezegen kolonizasyonu sistemi ile uyarlanabilecek.

Galaktik hakimiyet yolunda size yardımcı olabilecek veya sizi engelleyebilecek çeşitli NPC gruplarıyla mücadele etmeniz gerekecek. Teknik önizleme aşaması ayrıca, geliştiricinin 64-bit, çekirdekten bağımsız olduğunu ve herhangi bir gözle görülür performans etkisi olmadan “on binlerce” gemiyi destekleyeceğini söylediği Ironclad’ın yeni Iron Engine’inin ilk seferi olacak.

Sins of a Solar Empire 2 ön izleme aşamasını, Vasari ve Advent, Stardock ve Ironclad’a göre iki grup daha ekleyecek çok oyunculu odaklı bir alfa izleyecek. Son olarak, bir beta aşaması “parlatma, dengeleme, açıklardan yararlanmaları düzeltme ve görsel aslına uygunluk geliştirmelerine odaklanacak” ve geliştirme aşamasını sonlandıracak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.