Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uygun Fiyatlı ‘Samsung Galaxy Book2 Go’ Duyuruldu: İşte Özellikleri

Samsung Galaxy Book2 Go'nun özellikleri ve fiyatı belli oldu.

Samsung, Galaxy Book2 Go serisini tanıttı. Cihazın hem standart hem de 5G modelinin duyurusu ile cihazların tek renk grubunda geleceği de belli oldu. Resmi duyuru, cihazların sergilendikleri CES 2023’ten birkaç gün sonra geldi.

Yeni Samsung Book2 Go dizüstü bilgisayarlar 14 inç IPS ekrana sahip olacak ve gücünü Snapdragon 7c Plus Gen 3 işlemciden alacak. Dizüstü bilgisayarın 5G sürümü, çift SIM bağlantısını destekleyecek ancak Book2 Go ile aynı yonga setini kullanacak. Qualcomm Snapdragon 7c Plus Gen 3, dört ARM Cortex-A78 CPU çekirdeğine, dört Cortex-A55 CPU çekirdeğine ve bir Adreno GPU’ya sahip olacak.

Samsung Galaxy Book2 Go Özellikleri

Galaxy Book2 Go

Book2 Go 5G’deki 5G modem, 6GHz altı 5G‘yi desteklerken, her iki modelde de 42,3 Wh batarya bulunacak. Book2 Go serisi, çeşitli USB-A ve USB-C bağlantı noktalarının yanı sıra bir MicroSD yuvasına sahip olacak. Dizüstü bilgisayarın 5G versiyonu, USB-C bağlantı noktalarından herhangi biri aracılığıyla 45 W’a kadar şarj edilebilecek.

Temel model 5 GB GB RAM ve 128 GB depolama yapılandırmasıyla gelirken, Galaxy Book2 Go 5G ile daha yüksek RAM ve depolama boyutları mevcut. Modeller için hiçbir bellek bileşeni değiştirilemeyecek veya yükseltilemeyecek.

Samsung Galaxy Book2 Go, 610 dolar; 5G dizüstü bilgisayarın fiyatı ise 800 dolar olacak. Book2 Go 5G’nin 8 GB/ 256 GB RAM/ depolama yapılandırması 920 dolar olacak ve tüm modeller yalnıca Gümüş renkte satışa sunulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.