Uygun Fiyatlı iPhone Modelinin Fiyatı Sızdı

Uygun fiyatlı iPhone modelinin ismi ve fiyatı belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı ancak ne zaman satışa sunacağı şimdilik bilinmeyen iPhone modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni iPhone modelinin fiyatı belli oldu. 

blank

Teknoloji devi Apple bir süredir uygun fiyatlı iPhone modeli üzerinde çalışıyor. Özelliklerinin kısa bir süre önce ortaya çıktığı yeni iPhone modelinin şimdi de fiyatı ve muhtemel ismi ortaya çıktı. Ortaya çıkan son bilgilere göre Apple’ın uygun fiyatlı iPhone modelinin 64 GB dahili depolama alanına sahip olan sürümü 399 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Modelin 128 GB dahili depolama alanına sahip sürümü ise 499 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçeneklerinin yanında 256 GB dahili depolama alanı seçeneğinin de bulunacağı modelin bu versiyonunun fiyatı ise bilinmiyor. 

Apple’ın son iPhone modelleri olan iPhone 11 ailesine güç veren Apple A13 Bionic işlemcisinden güç alacak olan uygun fiyatlı iPhone modelinin ismi de ortaya çıktı. Apple sitesinde yer alan bir aksesuarda ürünün iPhone 7 ve iPhone 8 modelleri ile birlikte iPhone SE modeliyle de uyumlu olduğu görülüyor. Teknoloji devi Apple’ın ilk iPhone SE modeli iPhone 7 ve iPhone 8 modellerinin ekran boyutlarına sahip değildi. Bu nedenle yeni iPhone modelinin de iPhone SE ismi ile birlikte geleceği düşünüşülüyor. iPhone SE modelinin ne zaman tanıtılacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol