Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Üs Savunmalı FPS Oyunu ‘Outpost Infinity Siege’ Duyuruldu

İnsan ırkının yok olması arasında duran son şey olduğunuzda ne yaparsınız? Outpost Infinity Siege'de bunu öğreniyoruz.

Outpost Infinity Siege‘de, insanlığın yok olması ile kurtulması arasında duran tek şey sizsiniz. Yörüngesel Signet sistemi sayesinde insan uygarlığı harabe haline geldi. Geriye yalnızca, Signet’in dikkatli gözünü engelleyebilecek kuvvet alanları ile donatılmış az sayıda ileri karakol askerleri kaldı. Karakolunuza doğru giden güçlü canavarların sonsuz gibi görünen saldırısıyla, onları püskürtmek ve insanlığı korumak sizin işiniz.

Canavarlar dışında bir sorununuz daha olacak. Karakol, düşmanınızı sonsuza kadar uzakta tutmak için gereken kaynaklara veya takviyeye sahip değil, bu nedenle kaynak yönetimine de dikkat etmeniz gerekecek. Görünmeyen tehlikelerin her köşede pusuya yattığı Signet gözetleme yasak bölgesinin derinliklerine inerek, mücadelenizde size ve karakolunuza yardımcı olmak için kullanılabilecek kaynakları toplayabilirsiniz.

Outpost Infinity Siege: FPS ve Üs Kurma Karışımı

Outpost Infinity Siege: FPS ve Üs Kurma Karışımı

Infinity Siege, birkaç türü bir araya getiren karma bir oyun olacak. Savaş alanında düşmanla yüzleştiğinizde, malzeme aramak için sayısız yaratığı vurduğunuz için oyun en çok birinci şahıs nişancı gibi hissettirecek. Bilim kurgu FPS tarzında, zırhınızı ve silah parçalarınızı özelleştirebilir ve silahınıza benzersiz görünümler ve farklı efektler vermek için çeşitli güçlendirmeleri birleştirebilirsiniz.

Daha agresif bir oyun için ekipmanınızın gücünü artırabilir veya işbirliği içinde başkaları için daha destekleyici bir rol oynamanıza yardımcı olacak avantajlar ekleyebilirsiniz. Nasıl oynayacağınız size kalmış. Bununla birlikte, birinci şahıs nişancı bölümü, Outpost Infinity Siege‘deki genel deneyimin yalnızca bir parçası olacak. Karakolun kendisi, oyunun bir başka büyük parçası olacak ve onu korumak ve geliştirmek, en az karadaki savaş kadar önemli olacak.

Bununla birlikte, Signets’in yaklaşan saldırısına hazırlık olarak oyunu Steam‘de şimdi istek listesine alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.