Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ürkütücü Korku Oyunu ‘Saturnalia’ Çıkış Tarihi Belli Oldu

Saturnalia, Santa Ragione tarafından geliştirilen ve benzersiz bir hayatta kalma korku oyunu olacak.

Ürkütücü hayatta kalma korku oyunu Saturnalia‘nın çıkış tarihi yeni bir fragman ile onaylandı. Oyun, 27 Ekim 2022‘de piyasaya sürülecek. Son birkaç yılda, bağımsız korku oyunu sayısında inanılmaz bir artış yaşandı. Visage, Lone Survivor, Phasmophobia ve Devour gibi sayısız oyun sayabiliriz.

Saturnalia için şimdiden çok sayıda fragman gösterildi. Oyunun başlangıçta 2021’de çıkması planlanıyordu ancak bu süreye uyulamadığı için oyun bu yıla ertelendi. Oyun, rogue-like unsurlara sahip bir hayatta kalma korku oyunu olacak. Hikaye, oyunun adının geldiği Sardunya folklorundan esinlendi ve oyuncular köyün labirent yollarında yol alırken dört karakterin rolünü üstlenecek.

Saturnalia PC’de Epic Games Store’a Özel Olacak

Saturnalia

Oyunu benzersiz kılan şey ise, bir karakter her öldüğünde oyun dünyasının fiziksel olarak değişmesi ve hiçbir oynanışınızın aynı olmaması olarak tanımlandı. Yeni fragman, Saturnalia’nın 27 Ekim’de, tam Cadılar Bayramı için planlanan tarihte başlayacağını doğruladı.

Oyun PS4 ve PS5, Xbox Series konsolları, Switch ve PC’ye gelecek. Ayrıca PC platformu için Epic Games Store‘da özel bir oyun olacak, bu da ne yazık ki Steam kullanıcılarının Epic’te bir hesapları olmadıkça onu elde edemeyecekleri anlamına geliyor. Muhtemelen bu süreç alışık olduğumuz şekilde 1 yıl sürecek.

Yeni fragmanın kendisi, okült benzeri görüntüler, karanlık iyimser bir film müziği ve oldukça farklı görünen bir görsel stil ile belirli bir hava veriyor. Oyunun son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.