Untitled Goose Game’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

Untitled Goose Game bugün lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Nintendo Switch ve PC platformu için duyurulan Untitled Goose Game bugün içerisinde her iki platformda oyunculara sunulacak. Oyunun bilgisayar sürümü 1 yıl boyunca Epic Store’a özel olacak. Yapım gün içerisinde oynanmaya başlanacak.

blank

Geçtiğimiz aylarda defalarca kez haberlerimizde yer bulan Untitled Goose Game’in nihayet çıkış günü geldi çattı. Sinir bozucu bir kazı canlandıracağımız oyunda adeta köylülerin korkulu rüyası olacağız. Bazen çiftçilerin ekipmanlarını çalacak, bazen eşyaların yerlerini değiştireceğiz. Aksiyon ve komedi oyunu olarak ifade edilen yapımda eğlenceli bir oynanış atmosferi bizleri bekliyor olacak.

Masum bir köyde serbest kalmış bir kaz olarak yer alacağımız oyunda köylülere yakalanmadan onların sinirlerini bozmaya çalışacağız. Oyundaki amacımız da köylüler ile uğraşmak olacak. Oyuncular sessiz bir şekilde ilerleyecek, kaz sesi ile yer yer köylüleri korkutacaklar.

Epic Store üzerinde satışlara henüz açılmayan yapım, Nintendo eShop üzerinde 19.99 dolar gibi bir fiyat etiketi ile aylardır ön siparişlerde yer alıyor. 1 yıl boyunca Epic’e özel olacak olan yapım, 2020’nin sonlarında Steam üzerinde de yayınlanacak.

Oyun içerisinde Türkçe dil desteği yer almazken 7 farklı dil desteği olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol