Unreal Engine 5 ile Geliştirilen Layers of Fear 3 Duyuruldu

Bloober Team, Layers of Fear serisinin bir sonraki bölümünün bir tanıtımını yayınladı. Oyun Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilmeye başladı.

Bloober Team, Layers of Fear 3 için bir tanıtım videosu yayınladı. Video biraz gizemli. Aksiyonu bir ressamın perspektifinden gösteriyor, bu da ilk oyundan temalara geri döneceğimizi düşündürdü.

Tanıtım videosu ayrıca yeni Layers of Fear’ın Unreal Engine 5 tarafından destekleneceğini ve birinci şahıs bakış açısını kullanacağını doğruladı.

Layers of Fear 3

Layers of Fear 3 Çıkış Tarihi

Layers of Fear 3 çıkış tarihi net olarak açıklanmadı ancak video, serinin yeni bölümünün 2022’de çıkış yapacağını gösterdi. Geliştiricilerin paylaştığı detayların ne yazık ki sonuna geldik. Layers of Fear 3’ün piyasaya sürüleceği donanım platformlarını bile bilmiyoruz ancak büyük olasılıkla bize The Medium’u veren ekibin bu yılki projesinde olduğu gibi olacak. Oyunun PC, Xbox Series S/X ve PlayStation 5‘e çıkış yapmasını bekliyoruz.

Hatırlayacağınız gibi seri, 2016 yılında ilk Layers of Fear’ın piyasaya sürülmesiyle başladı. Çıkışından birkaç ay sonra oyun, Layers of Fear : Inheritance genişlemesini aldı. İki yıl önce, Layers of Fear 2 adlı bir devam oyunu piyasaya çıktı. Başlangıçta oyun yalnızca PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da mevcuttu, ancak birkaç ay önce Nintendo Switch için de çıkış yaptı.

Bloober Team’in gelecek için iddialı planları var. Stüdyo, geliştiricinin önceki oyunlarına kıyasla yeni mekanikler sunacak, duyurulmamış iki AAA oyunu üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri Konami, diğeri Take-Two Interactive tarafından yayınlanacak. Yeni Layers of Fear’ın bu oyunlardan biri mi yoksa ayrı bir proje mi olduğunu bilmiyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol