Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Twitch Yayıncısı Kumarda 1.8 Milyon Dolar Kaybetti!

Popüler platform yayıncısı xQc, sürekli kumar oynadığını ve bundan zevk aldığını açıkladı. Podcast sırasında itiraflar gerçekleştiren yayıncı, babasını endişelendirdi.

Popüler Twitch yayıncısı xQc geçtiğimiz ay kumarda 1.8 milyon dolar kaybettiğini itiraf etti. Kayıp haberi internette yayıldıktan sonra, babası bir yayın sırasında iyi olup olmadığını sormak ve kumar sorunları hakkında ne kadar endişeli olduğunu ifade etmek için onu aradı.

26 yaşındaki yayıncı xQc, kariyerine bir Overwatch oyuncusu olarak başladı ancak sonrasında platformda popüler bir içerik yaratıcısı haline geldi ve Overwatch’ın ötesinde birçok oyun yayınladı. Twitch’teki en büyük yayıncılardan biri olan Félix Lengyel, 2019’dan bu yana 8 milyon dolardan fazla kazandı. Ayrıca 2021’de iki milyonun üzerinde bitcoine sahip olduğunu iddia etti.

Twitch Yayıncısı Kumar Bağımlısıymış!

Twitch

1 Mayıs’ta başka bir popüler yayıncı Pokimane ile bir podcast‘te konuşan yayıncı, poker ve kumar konusu açılınca çok kumar oynadığını kabul etti. Bunu eğlenceli bulan ve kaybetmeye de hazır olduğunu söyleyen yayıncı, bazı hayranlarını kızdırdı. Pokimane, yalnızca yayın sırasında kumar oynayıp oynamadığını sorduğunda xQc her zaman kumar oynadığını ve bağımlı olduğunu söyledi.

Yayında olmadığı her dakika bile kumar oynadığını söyleyen yayıncı, önceki ay 2 milyon dolar kaybettiğini de itiraf etti. Geçen yıl xQc; Stake ve DuelBits gibi sitelerde kriptoda kumar oynadığını gösteren sürekli çevrimiçi yayınları nedeniyle ateş altında kalan en büyük yayıncılardan biriydi. Birçok kişi, Twitch’te bu yayınlara izin verilmemesi gerektiğini düşünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.