Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Stranger Things Karakterinin Öldüğü Kesin Olarak Doğrulandı

Stranger Things'in yaratıcıları Matt ve Ross Duffer, dördüncü sezon finaline dair önemli açıklamalarda bulundu. Duffer Kardeşler, bir karakterin kesin olarak öldüğünü doğruladı. Detaylar haberde.

Haberimize geçmeden önce bu yazının Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım için spoiler içermekte olduğu konusunda sizleri uyaralım. Eğer henüz son iki bölümü izlemediyseniz, sizi diğer haberlerimize alalım. Bu küçük ama önemli uyarıdan sonra efsanevi Netflix dizisinin arkasındaki beyinler olan Matt ve Ross Duffer’ın açıklamalarına geçebiliriz.

Josh Horowitz’in Happy Sad Confused isimli podcast programına konuk olan ikili, Stranger Things karakterlerini arkalarında bırakmakta zorlandıklarını itiraf etti. Nitekim 2016 yılında yayın hayatına başlayan dizide şu ana kadar ana kadrodan sadece bir avuç insan öldü. Bununla birlikte Stranger Things 4 2. Kısım, bazı önemli kayıplara sahne oldu. Bir karakterin kesin olarak öldüğünü belirten Duffer Kardeşler, bu ismin Matthew Modine tarafından canlandırılan Dr. Martin Brenner olduğunu söyledi.

Dizinin Kötü Adamı Dr. Martin Brenner Vurulmuştu

stranger things karakteri

Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nda Eleven ve diğer süper güçlü çocuklar üzerinde testler yapan bilim insanı, 4. sezonun ‘Papa’ başlıklı sekizinci bölümünde, yatıştırıcı verdiği Eleven’ı taşımaya çalışırken Yarbay Sullivan’ın askerleri tarafından ölümcül bir şekilde vuruldu. El’in kaçmasını engellemek için boynuna bir şok tasması takan Dr. Brenner, son nefesini vermeden önce Eleven’a onu her zaman ailesi gibi gördüğünü söylemişti.

Duffer Kardeşler, Stranger Things 4. sezona damga vuran karakterlerden biri olan Eddie Munson’ın (Joseph Quinn) da kesin olarak öldüğünü belirtti. 9. ve son bölümde kendini büyük kötü Vecna ​​için yem olarak kullandıktan sonra ölümle burun buruna gelen Max Mayfield hakkında da konuşan ikili, “Beyin ölümü gerçekleşti, ama evet, yaşıyor. Kör ve tüm kemikleri kırılmış, Yine de daha iyi günleri olmuştu” ifadelerini kullandı.

Hawkins çetesinin maceraları, kalan bir sezonun ardından sona erecek. Stranger Things 5. sezon ne zaman henüz bilinmiyor, ancak çalışmalar şimdiden başlamış durumda. Duffer Kardeşler, final sezonunu daha kısa tutacaklarını söyledi. Ünlü Netflix dizisi ile aynı tonda yeni bir şeyler arıyorsanız Stranger Things benzeri diziler listemize göz atabilirsiniz.

Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.