Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Şarkıcı Taylor Swift, Deadpool 3 Filminde Rol Alabilir!

Ryan Reynolds, dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in Deadpool 3'te rol alacağına dair söylentiler hakkında konuştu.

Marvel’ın kabına sığmaz anti kahramanı Wade Wilson nam-ı diğer Deadpool, gelecek sene üçüncü devam filmiyle beyaz perdeye geri dönecek. Ryan Reynolds’ın karakterini Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) dahil edecek olan yapım, aynı zamanda Hugh Jackman‘ın Wolverine’e dönüşüne de sahne olacak.

Shawn Levy tarafından yönetilen çizgi roman uyarlamasının başlangıçta 3 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanıyordu, ancak kısa süre önce MCU takvimi tamamen değişti ve film 26 Temmuz 2024‘e kaydırıldı. Gelecek sene sinemalarda izleyeceğimiz tek Marvel yapımı Deadpool 3 olacak.

Deadpool 3 Wolverine’in Dönüşüne Sahne Olacak

Geçtiğimiz günlerde filmde ünlü şarkıcı Taylor Swift‘in bir cameo sahnesine sahip olacağı söylentisi heyecan yarattı. Bu iddia ne Swift ne de Marvel Studios tarafından doğrulanmadı, ancak yıldız ismin Deadpool 3’ün oyuncu kadrosu ve yönetmeniyle birlikte görülmesi söylentileri alevlendirdi.

deadpool 3 taylor Swift

The Vancouver Sun‘a konuşan Reynolds, Swift’in Deadpool 3‘te rol alacağı yönündeki iddialara değindi. Bu söylentileri kendisinin de duyduğunu ifade eden ünlü aktör, “Dedikoduyu seviyorum. Bence bu, insanların bu dünyada perde arkasına bakmaya ne kadar istekli olduklarının bir göstergesi. Bu sırların ve spoiler’ların her biri 26 Temmuz’da ortaya çıkacak” dedi.

Sel verip sır vermeyen Reynolds, tüm söylenti ve sızıntılar için vizyon tarihini işaret ediyor. Bu arada dört gözle beklenen Deadpool 3 fragmanı için bekleyiş sürüyor. Yaz aylarında sızdırılan set fotoğraflarında, Hugh Jackman‘ı Wolverine’in çizgi romanlardan aşina olduğumuz orijinal sarı kıyafetiyle görmüştük. İkili, filmin başlarında muhtemelen düşman olacaklar. Fakat daha sonra güçlerini birleştirip ortak düşmana karşı hareket edeceklerini tahmin ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.