Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Rapçi Lil Nas X’in WORLDS 2022 Şarkısı Yayınlandı

Lil Nas X olarak bilinen Amerikalı ünlü rapçi Montero Lamar Hill'ın League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası için hazırladığı yeni şarkısı ve klibi yayınlandı.

Dünyanın en çok dinlenen rapçilerinden Lil Nas X, League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası heyecanını ikiye katlayacak olan WORLDS 2022 şarkısını yayınladı. STAR WALKIN isimli parçayı, bugünden itibaren YouTube, Spotify ve diğer müzik platformları üzerinden dinleyebilirsiniz. Etkileyici bir klibe sahip olan şarkı, profesyonel LoL oyuncularının Dünya Şampiyonası Finali’ne ulaşarak Sihirdar Kupası‘nı kaldırmak için çıktığı yolculuğu özetliyor.

WORLDS 2022 şarkısı hakkında görüşlerini paylaşan Riot Games Espor’un Küresel Yaratıcı Ekip Lideri Carrie Dunn, “Bu yılın Dünya Şampiyonası şarkısının Kuzey Amerika havası taşırken Yılın Gözdesi temasını da bireysellikten ödün vermeden tam anlamıyla yansıtmasını istedik. Böyle bir şarkıyı Lil Nas X’ten daha iyi kim yazabilirdi ki? ‘STAR WALKIN’ profesyonel oyuncuların sonu gelmeyen rekabet hissini ve tarihe adlarını yazdıran yıldızlar arasındaki yerlerini alma arzularını mükemmel yansıtıyor” şeklinde konuştu.

STAR WALKIN, Turnuva Heyecanını İkiye Katlıyor

Lil Nas X lol worlds 2022 şarkı

Dünya Şampiyonası şarkısına yönelik büyük bir beklentinin olduğuna dikkat çeken Dunn, yapılacak şarkının profesyonel oyunculara ilham vermesi, taraftarları coşturması ve rekabetin doruğa ulaştığı en büyük turnuva için binleri stadyuma, milyonları ekran başına toplaması gerektiğini belirtti. STAR WALKIN şarkısının bu kriterleri sonuna kadar karşıladığını söyleyen Dunn, WORLDS 2022 için çok heyecanlı olduklarını aktardı.

Müzik klibinde Dünya Şampiyonası Finali‘nin gerçekleşeceği San Francisco’nun meşhur simgeleri ve League of Legends’ın hem geçmiş hem de günümüzdeki profesyonel oyuncuları ön plana çıkıyor. Profesyonel oyuncular şehirde ilerledikçe ortam değişiyor ve esporun kültürdeki yeriyle dünyada iz bırakan profesyonellerin ustalıkları sergileniyor.

29 Eylül’de Meksiko’da başlayacak olan LoL WORLDS 2022 hakkındaki tüm ayrıntılara hazırladığımız rehberden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri Lil Nas X’in League of Legends Dünya Şampiyonası için hazırladığı şarkının klibi ile başbaşa bırakalım.

LoL WORLDS 2022 Şarkısının Klibi

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.