Free Fire

Takip Et
9.4

Mükemmel

1

Kullanıcı

Ünlü Rapçi Hidra’dan Free Fire’a Özel Şarkı: Bizim Mahalle

Ünlü rap sanatçısı Hidra, sevilen Battle Royale oyunu Garena Free Fire için özel bir şarkıya imza attı.

Dünyanın en fazla oynanan Battle Royale oyunlarından Garena Free Fire, ünlü rapçi Hidra ile dikkat çeken bir işbirliği gerçekleştirdi. Popüler oyun için Bizim Mahalle adında özel bir şarkı yapan Hidra, Free Fire hayranlarına farklı bir keyif yaşatacak.

Kadıköy – Fikirtepe Mahallesi’nde çekilen şarkının klibinde hem cosplayer’lar hem de Fikirtepeli’ler rol aldı. Hidra ve Garena Free Fire arasındaki çalışma, halihazırda oyuncuların, özellikle gençlerin severek dinledikleri rap’e odaklanarak hem Free Fire sevenleri neşelendirmek hem de bu dünyanın dışındaki kitlelere ulaşmak adına stratejik bir yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor.

Garena Free Fire rapçi hidra

Böylece Free Fire, Ramazan ayı itibarıyla merkezine aldığı “mahalle kültürü” temalı projelerine bir yenisini daha eklendi. Türkiye’nin en fazla dinlenen rap sanatçılarından Hidra, “Bizim Mahalle” şarkısıyla Battle Royale oyuncularına hem keyif veriyor hem de cesaret aşılıyor.

İstanbul’da mahalle kültürünü yaşatan lokasyonlardan biri olan Fikirtepe’de çekilen klipte hem mahalle halkı hem de cosplayer’lar rol aldı. Hidra ise Fikirtepe’nin ara sokaklarında verdiği performans ile de görsel bir şölen sunmuş oldu.

Free Fire hidra

Garena tarafından dünya çapında geliştirilen ve yayınlanan Free Fire, 2020’de 100 milyondan fazla günlük aktif kullanıcısıyla rekor seviyesine ulaştı. Araştırma şirketi Sensor Tower’ın verilerine göre Free Fire, Mayıs 2021’in en çok kazanan sekizinci mobil oyunu oldu.

107 milyon dolarlık kazancıyla Garena Free Fire, şimdiye kadarki en iyi ayını yaşadı. Oyun, bir önceki en iyi ayı olan mart ayına kıyasla yüzde 19,4 oranında büyüdü. Yakın zaman önce sona eren Free Fire World Series 2021, 5,4 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek yeni bir espor rekoru kırmıştı. Dilerseniz Free Fire’ı AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Free Fire x Hidra – Bizim Mahalle şarkısı için çekilen klibi aşağıdan izleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol