Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Netflix Dizisinin İki Oyuncusu Hayatını Kaybetti!

Bir Netflix dizisi olan The Choosen One oyuncuları trajik bir kaza geçirdi. Kazada dizi oyuncularından ikisi hayatını kaybetti.

Netflix dizisi The Chosen One oyuncuları ve cast ekibi, oldukça büyük bir kaza geçirdi. Baja California Sur yarımadasına çekim için giden aktörler ve ekip, Mulege yakınlarında bindikleri minibüsün düşmesi sonucu resmen bir yıkım yaşadı. Dizinin iki önemli oyuncusu Raymundo Garduo Cruz ve Juan Francisco González Aguilar kazanın hemen ardından vefat etti. Ayrıca kimlikleri henüz açıklanmayan altı oyuncu veya ekip üyesi yaralandı.

Yerel basın, kazanın perşembe günü meydana geldiğini bildirdi ve ardından iki oyuncunun cuma günü hayatını kaybettiğini açıkladı. Söylenenlere göre içinde bulundukları minibüs, önce çöl bölgesinden yola çıkıyor ve ardından minibüs Molege bölgesine yaklaştığında çarpışarak taklalar atıp yuvarlanıyor.

Netflix Dizisinin Gidişatı Ne Olacak?

Netflix

Netflix dizisi The Choosen One hikayesi, 12 yaşındaki bir çocuğun insanlığı kurtarmak amacıyla İsa Mesih olduğunu öğrenmesiyle başlıyor. Dizinin senaryosu, Mark Millar ve Peter Gross’un çizgi roman serisine dayanıyor. Kaza sırada yakın bir bölgede olan ekibin o sırada meşgul olması ise oldukça şanssız bir duruma sebep oluyor. İtfaiye ekipleri minibüs içindekileri kurtarmaya geldiğinde ise iş işten çoktan geçmiş oluyor.

Dizi, oyuncuları serbest bir şekilde seçen prodüksiyon ekibi ile çalışıyor. Şimdilik dizinin gidişatı konusunda bir bilgi açıklanmadı. Hatta kazazedelerin bazılarının kimlikleri bile henüz belli değil. Bakalım birkaç gün içerisinde yapılacak açıklamalarda neler söylenecek?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.