Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Komedyen, Netflix Festivalinde Sahnede Saldırıya Uğradı

Amerikalı ünlü komedyen Dave Chappelle, Netflix Is A Joke Festivali kapsamında yaptığı gösteri sırasında saldırıya uğradı.

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre ünlü komedyen Dave Chappelle, Netflix Is A Joke Festivali kapsamında gerçekleştirdiği Hollywood Bowl Show sırasında saldırıya uğradı.

Katılımcıların telefonları kapıda alındığı için olay anına ilişkin çok az görüntü var. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, izleyicilerden birinin sahneye fırlayarak Chappelle’nin üzerine atladığını izliyoruz.

Los Angeles polisi ABC7’ye yaptığı açıklamada, akşam saat 22:45 civarında Bowl’daki bir çağrıya cevap verdiklerini doğruladılar. Yetkililer, saldırganın silahlı ve bıçaklı olduğunu belirterek, olay yerinde gözaltına alındığını bildirdi.

Katılımcıların gösteri dışında telefonlarını geri aldıktan sonra yayınladıkları videolarda, saldırganın kolu kırılmış bir şekilde bir ambulansa yüklendiği görülüyor. Öte yandan Chappelle’ye sahnede saldıran adamın, izleyiciler arasında yer alan ünlü aktör Jamie Foxx tarafından yakalandığı belirtildi. Olayın ardından hemen sahneye çıkan oyuncu, saldırganın peşinden giderek güvenlik görevlilerine yardım etti.

Ünlü komedyen Dave Chappelle‘nin programı The Closer’da LGBTQ gruplarıyla ilgili yapılan şakalar, başta Netflix çalışanları olmak üzere pek çok kişiyi rahatsız etmişti. Hatta geçtiğimiz yılın ekim ayında yapılan iş bırakma eyleminin nedenlerinden biri de buydu. Bu yılki Oscar ödüllerinde ise oyuncu Will Smith’in sunucu Chris Rock’a attığı tokat tüm dünyayı şoke etmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.