Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Futbolcu Neymar Jr. PUBG Canlı Yayınında Yarışacak!

Tüm zamanların en yetenekli futbolcularından Neymar Jr. ve beraberindeki ekibi, PUBG Battlegrounds'un yeni haritası Deston'da diğer oyuncularla kozlarını paylaşacak. Heyecan verici etkinlik, 3 Ağustos'ta Twitch'ten canlı yayınlanacak.

Dünyaca ünlü battle royale oyunu PUBG Battlegrounds‘un global marka elçisi olan yıldız futbolcu Neymar Jr., ortaklığının bir parçası olarak çeşitli etkinliklerde yer almaya devam ediyor. Brezilyalı süperstar ve ekibi, 3 Ağustos Salı TSİ 18:30 – 20:00 arasında, ‘Deston Rise’ canlı yayın etkinliğine katılacak.

Neymar ve arkadaşları, yeni yayınlanan Deston haritasındaki etkinlikte iki ayrı meydan okumaya katılacak. Bunlardan biri, iki maçlık Neymar Jr.’ın Kadrosu vs. Herkes: Lodge Savunması iken, diğer bir maçlık PUBG Battlegrounds BR Maçı olacak. Yıldız futbolcu, meydan okumalar sırasında karşılaştığı atakların gidişatını potansiyel olarak değiştirmek için üstün futbol becerilerini sergileyebilecek.

Neymar’lı PUBG Etkinliği 3 Ağustos’ta Gerçekleşecek

PUBG Neymar Jr Deston Rise

İlk meydan okuma Neymar Jr.’ın kadrosu ile herkese karşı olacak ve ünlü futbolcu Deston’daki Lodge bölgesini (POI) savunmaya çalışacak. Meydan okuma, TPP olarak Neymar Jr.’ın kadrosuyla diğer yedi PUBG partnerinden oluşan oyuncu kadrosuna karşı oynanacak. Neymar Jr.’ın kadrosunun yalnızca Lodge bölgesini yağmalamasına izin verilecek ve hedef basit: Lodge’u ekip üyelerinden en az biri hayattayken korumak. Meydan okuma iki maç boyunca sürecek

kinci ve son meydan okuma, normal battle royale formatını içerecek, ancak bir değişiklikle. Neymar Jr.’ın kadrosu ve diğer yedi PUBG partneri kadrosu bir maç için çeşitli kural seti etkinleştirilerek Deston’a iniş yapacaklar. Canlı yayın boyunca resmi PUBG Twitch kanalındaki yayını izleyenler, Neymar Jr. ve Krafton tarafından yapılan bir çekilişle özel ödüller kazanma şansına sahip olacaklar. Etkinlik hakkında daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.