Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Film İkonu Robocop Fortnite’a Geldi

Oyun mağazasına getirdiği yeni görünümlerle sıklıkla gündeme gelen Fortnite, şimdi ikonik karakter olan Robocop'u sundu.

Son yıllarda oldukça popüler olan battle royale oyunu Fortnite, 1980’lerin aksiyon filminin ikonu Robocop‘u piyasaya sürdü. Item Shop’taki günlük güncellemeler, Fortnite’ın en tutarlı ve en önemli yönlerinden biri. Hatta hayranlar sıklıkla mağazayı kontrol eder ve bazı sızıntılar, gelecek yeni ögeleri sürekli sızdırır. Epic, oyunculara genellikle sezonlarına ve bölümlerine göre orijinal karakter görünümleri sağlıyor.

Filmlerden, dizilerden ve oyunlardan alınan birçok popüler görünüm Fortnite’da yer alıyor. Oyundaki en yaygın görünümler ise Marvel karakterleri oluyor. Çoğu görünüm resmi olarak duyurulmadan önce, genellikle oyun dosyalarında veya oynanış videolarında bulunan sızıntılar dolayısıyla önceden biliniyor. Ancak son resmi duyuruyla Robocop görünümü, oyuncular için sürpriz oldu.

Fortnite Robocop Karakteri, Tartışma Konusu Oldu

Fortnite

1980’lerden kalma bu karakter, 13 Mart‘ta Item Shop’a eklendi ve güncellemenin duyurusu bir tweet ile yapıldı. Robocop paketinde sadece karakter görünümü değil aynı zamanda birçok aksesuar da bulunuyor. Bazı eleştirmenler bu konu üzerinde birkaç analiz yaptı ve Robocop’un kapitalizmi eleştiren temasının, Fortnite’ın ödemeye teşvik eden modeline uymadığını öne sürdü. Ayrıca karakterin yer aldığı filmin oldukça şiddet dolu olması, oyunun aile dostu güvencesini de sarstı.

Item Shop ve eklentileri bazen tartışma yaratsa da oyuncular, bu tarz geçiş ürünlerine karşı oldukça heyecan duyuyor. Ayrıca şu an birçok hayran, ikonik karakteri kullanmaya başladı. Bu da demek oluyor ki oyun mağazasındaki kozmetik ürünler, eleştiri almasına rağmen her zaman önemli bir yer kaplayacak. Robocop sürprizinden sonra hayranlar, Star Wars temalı üçüncü sezon da dahil olmak üzere Epic’in bir sonraki adımları konusunda oldukça merak içindeler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.