Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Dizinin Oyuncusu Soygunda Vurularak Öldürüldü

General Hospital dizisi ile tanınan oyuncu Johnny Wactor, Los Angeles'ta soyguncular tarafından vurularak öldürüldü.

Hollywood tarihinin en uzun soluklu dizisi olan General Hospital‘da canlandırdığı Brando Corbin rolüyle tanınan Johnny Wactor, ABD’nin Los Angeles kentinde soyguncular tarafından vurularak öldürüldü. 37 yaşındaki oyuncunun aile üyeleri tarafından yapılan açıklamada, Wactor’ın cumartesi sabahı erken saatlerde yaşanan bir hırsızlık olayı sırasında yaşamını yitirdiği belirtildi.

Los Angeles Polis Departmanı (LAPD), Business Insider‘a cumartesi sabahı saat 3:25 sularında bir kurbanın vurulduğunu ve yerel bir hastaneye nakledildiğini ve burada öldüğünün açıklandığını doğruladı. LAPD, kurbanın bir katalitik konvertörü çıkarmaya çalışan üç şüpheliyle karşılaştıktan sonra vurulduğunu aktardı.

37 Yaşındaki Johnny Wactor, Hırsızların Hedefi Oldu

Polis, şüphelilerden birinin bir silah çıkardığını, kurbanı vurduğunu ve daha sonra olay yerindeki diğer iki kişiyle birlikte kaçtığını söyledi. LAPD, kurbanın Wactor olup olmadığını Business Insider’a teyit edemedi, ancak bir emniyet kaynağı Los Angeles Times’a hayatını kaybeden kişinin ünlü oyuncu olduğunu doğruladı.

Johnny Wactor

Wactor, 2022’de ayrılmadan önce General Hospital‘da iki yıl boyunca Brando Corbin karakterini canlandırdı. Dizinin hesabı X’te yaptığı açıklamada oyuncuya ve ailesine başsağlığı diledi:

“Tüm General Hospital ailesi Johnny Wactor’un zamansız vefatını duymaktan büyük üzüntü duyuyor. O gerçekten türünün tek örneğiydi ve her gün birlikte çalışmak bir zevkti. Bu zor zamanda düşüncelerimiz ve dualarımız sevdikleriyle birlikte”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.