Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Anime Bleach Disney Plus ile Geri Döndü!

Tüm zamanların en popüler anime serilerinden biri olan Bleach, nihayet yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor. İşte Disney Plus'ta yayınlanacak olan Bleach Thousand Year Blood War'un çıkış tarihi ve hikayesi hakkında bilmeniz gerekenler!

Efsanevi anime serisi Bleach Disney Plus ile 10 yılın ardından ekranlara geri döndü. Yeni sezon, Kubo’nun efsanevi manga serisinin son hikayesi olan Thousand Year Blood War‘daki olayları kapsayacak. Studio Pierrot, geçen yılın aralık ayında TYBW için ilk fragmanı yayınlamıştı. Yaklaşık bir yıllık bekleyiş, bugün itibarıyla nihayet son bulunuyor.

Bleach yeni sezon, dört kısımda anlatılacak. Efsanevi anime serisi, her kısmı bitirdikten sonra ara verecek. İlk kısımda yaklaşık 13 bölüm olacak. Peki, Bleach Thousand Year Blood War ne zaman yayınlanacak? Ünlü manga uyarlamasının yeni bölümleri Disney Plus Türkiye‘den de izlenebilecek mi? İşte bilmeniz gerekenler.

Bleach Yeni Sezon Ne Zaman?

Bleach Thousand Year Blood War

Bleach Thousand Year Blood War 1. bölüm, TSİ 18.30’da resmi olarak Disney Plus’ta yayınlanacak. The Blood Warfare başlıklı ilk bölüm, ABD’de yalnızca Hulu’da çıkacakken, dünyanın diğer bölgelerindeki anime severler ise TYBW yeni bölümünü Disney Plus’ta izleyebilecek. Bu bölgeler arasında Türkiye’nin olması kuvvetle muhtemel. Her iki streaming platformu da bölümler Japonya’da çıktıktan kısa bir süre sonra aynı anda yayınlayacak.

Daha önce, Bleach’in tüm bölümleri Crunchyroll ve Netflix’te (bazı bölgelerde) yayınlanabiliyordu. Fakat Disney Plus, Thousand Year Blood War’un haklarını aldıktan sonra, Bleach’in önceki tüm bölümleri de Disney Plus ve Hulu’ya taşındı.

Bleach Thousand Year Blood War Bölüm Sayısı

Bleach yeni sezon ne zaman

Animenin yapımcılığını üstlenen Studio Pierrot, Bleach TYBW animesinin toplam 52 bölümden oluşacağını resmi olarak açıkladı. Yukarıda da söylediğim gibi tüm sezon dörde bölünecek. Her kısım, genellikle 12-13 bölüm içerecek ki, bu da tek bir sezonun 3 ay kadar süreceği anlamına geliyor.

Bleach yeni sezonu, yaklaşık üç ay boyunca haftalık bir yayın takvimi izleyecek ve ilk kısmı bitirir bitirmez araya girecek. Studio Pierrot, her kısmı tamamladıktan sonra bu modeli takip edeceği için tüm sezon muhtemelen 2023’ün sonunda veya belki de 2024’ün ilk yarısında bitecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.