Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Unlost ile Yaptığı Yayınlarla Tanınan Melih Kalkan Hayatını Kaybetti

Cantuğ "Unlost" Özsoy ile yaptığı yayınlardan tanınan 14 yaşındaki Twitch yayıncısı Melih Kalkan, mücadele ettiği kistik fibrozis hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti.

Ünlü Twitch yayıncısı Unlost ile yaptığı yayınlar ve profesyonel oyunculara taş çıkartan yetenekleri ile kısa zamanda üne kavuşan 14 yaşındaki Melih Kalkan, ne yazık ki yaşamını yitirdi. Mücadele ettiği kistik fibrozis hastalığına rağmen güler yüzünü ve pozitifliğini hiçbir zaman kaybetmeyen genç yayıncı, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. Son günlerde durumu ağırlaşan Melih, tüm çabalara rağmen hayata gözlerini yumdu.

Acı haberi, onu Twitch dünyasıyla tanıştıran Cantuğ Özsoy, nam-ı diğer Unlost verdi. Ünlü yayıncı Twitter‘dan yaptığı paylaşımda, “Biricik kardeşimiz Melih ne yazık ki kistik fibrozis hastalığına yenik düştü, melek oldu. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakiben Bayrampaşa Merkez Camiinden kaldırılıp Topkapı Kozlu Mezarlığına defnedilecektir. Sevenlerine duyurulur” ifadelerini kullandı.

Melih Kalkan’ın Ölüm Haberini Unlost Verdi

14 yaşındaki Melih Kalkan‘ın ölüm haberi, yalnızca sevenlerini ve ailesini değil aynı zamanda oyun camiasını da yasa boğdu. Birçok Twitch yayıncısı ve espor oyuncusu, sosyal medyadan başsağlığı mesajları yayınladı.

Küçük yaşına rağmen profesyonel oyunculara taş çıkartan bir yeteneğe sahip olan Melih, Valorant ve CS:GO maçlarındaki zeka kokan vuruşlarıyla adından söz ettiriyordu. Turkmmo ailesi olarak erken yaşta aramızdan ayrılan Melih’e Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.