Underworld Ascendant’ın İki Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Underworld Ascendant’ın yayınlanan fragmanları oldukça ilgi çekici görünüyor.

OtherSide Entertainment tarafından geliştirilen ve 2018 yılı içerisinde çıkış yapacak olan Underworld Ascendant, 13 Nisan’da iki yeni fragman yayınladı.

Aksiyon ve RYO oyunu olarak karşımıza çıkan Underworld Ascendant’da tek oyunculu bir yapı yer alacak. İngilizce seslendirmelerin ve diyalogların yer aldığı oyunda bolca sinematik sahne karşımıza çıkacak. Grafiklerin oldukça kaliteli olduğu yapımda içerikte oyunculara gerilim yüklü sahneler yaşatacak. Birbirinden farklı haritaların yer aldığı yapımda etkileyici sahnelerin yanı sıra gizemli bir dünya da bizleri bekliyor olacak. 13 Nisan’da yayınlanan iki farklı fragman ile oyunculara ne ile karşılaşacakları da gösterilmiş oldu.

Oyun içerisinde birbirinden farklı onlarca görev bizleri bekliyor olacak. Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan oyunda gerçeklik payının olduğu kadar fantastik öğelerde yoğun olarak kullanılmıştır. Görevleri tamamlayarak ilerleyeceğimiz oyunda birbirinden tehlikeli bir yolculuk bizleri bekliyor. Oyun içerisinde bazen yayımız ile belirtilen nesneleri düşürecek bazen de büyüleri etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Yolculuğumuz sırasında tuzaklara karşı da sürekli tetikte olmalıyız. Birbirinden farklı ve bir o kadar da gizemin yer aldığı dünyada sürükleyici bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel CPU Core i5-6600 3.3GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 950 / AMD GPU Radeon HD 7870

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

İşlemci: Intel CPU Core i7-6700

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 1080

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Yeni yayınlanan fragmanları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>