Underworld Ascendant İçin 3. Güncelleme Yayınlandı

Underworld'e güncelleme geldi.

Yapımcı OtherSide Entertainment bugün Underworld Ascendant için üçüncü büyük güncellemeyi yayınladı. Yama notlarına göre bu güncellemeyle birlikte oyunun hem genel performansı geliştiriliyor, hem de kare oranında düzeltmeler yapılıyor. Aynı zamanda yükleme – bekleme süreleri de Underworld Ascendant’da eskiye göre daha kısa olacak.

Bu yeni güncellemeyle birlikte Underworld Ascendant’daki ışıklandırma efektleri geliştirilirken, böylece oyuncular Abyss’in en karanlık köşelerini bile daha derin şekilde görebilecek. Ayrıca daha küçük ekipman eşyaları bundan sonra daha rahat görülecek ve hızlı kayıt yaparken bir onay yazısı belirecek.

Her zaman olduğu gibi bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda Underworld Ascendant’ın yeni güncellemesi otomatik olarak inmeye başlayacak.

System Shock, Thief ve Underworld serisinin arkasındaki geliştiricilerin hazırladığı Underworld Ascendant, 15 Kasım 2018 tarihinde 505 Games tarafından yayınlanmıştı. Tehlikeli ve fazlasıyla interaktif bir zindan dünyası olan Stygian Abyss’e girdiğimiz oyunda dövüş, gizlilik ve büyü elementleri yer alıyor.

Tek oyunculu olarak oynanan Underworld Ascendant, şu anda Steam üzerinde 50,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol