Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uncharted Mobil Oyunu Android ve iOS’ten Kaldırıldı

Yeterince ilgi görmeyen Uncharted mobil oyunu Fortune Hunter, App Store ve Google Play Store'dan kaldırıldı.

Uncharted mobil oyunu yolun sonuna geldi. Geliştirici stüdyo Naughty Dog tarafından yapılan açıklamada, ilk olarak Mayıs 2016’da piyasaya sürülen oyunun uygulama mağazalarından kaldırıldığı belirtildi.

Oyunun artık App Store ve Google Play Store’dan indirilemediğini söyleyen şirket, Uncharted Fortune Hunter için oyun içi satın alımların da devre dışı bırakıldığını aktardı. Eğer oyunu daha önce telefonunuza indirdiyseniz, çevrimdışı olmak şartıyla oynamaya devam edebileceksiniz. Fakat bir kez silmeniz halinde daha sonra yeniden yükleme şansınız olmayacak.

Uncharted Fortune Hunter Kapatıldı

uncharted mobil oyunu

İkonik serideki diğer ana oyunlarla aynı düzeyde ilgi görmeyen Uncharted mobil oyunu, çoğu kişinin radarına dahi girmedi. Hatta Naughty Dog’un Twitter’daki mesajının altına gelen yorumlar, birçok kişinin oyunun varlığından dahi haberdar olmadığını gösteriyor.

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Uncharted Fortune Hunter, 2016 yılında Uncharted 4: A Thief’s End ile birlikte piyasaya sürülen bir bulmaca oyunu. Serinin kahramanı Nathan Drake’in karikatürize edilmiş bir versiyonun yer aldığı oyun, 200’den fazla bulmaca ve açılabilir öğeler sunuyor.

Uncharted Mobil Oyunu İlgi Görmedi

uncharted fortune hunter

Uncharted mobil oyununun kaldırılma sebebi açıklanmadı ancak Fortune Hunter, çıkışından bu yana geçen altı senede oyuncu tabanını iyiden iyiye kaybetmiş olabilir. Uncharted, mobil sürümü ile yeterince ilgi görmese de, farklı alanlarda halen popülerliğini koruyor.

Örneğin; Nathan Drake ve Chole Frazer, geçtiğimiz günlerde başlayan bir işbirliği kapsamında Fortnite’a gelirken, başrolünde Tom Holland’ın olduğu Uncharted filmi ise sürpriz bir gişe başarısı elde ederek beklentilerin üzerine çıkmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X