Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ultra Gerçekçi FPS Oyunu Bodycam CS 2’nin Tahtına Göz Dikti!

Geçtiğimiz hafta Steam'de Türkiye üzerinden en çok satan oyunlar belli oldu. Ultra gerçekçi FPS oyunu Bodycam, Counter Strike 2'nin tahtına göz dikmişe benziyor.

Steam’de şu sıralar Bodycam rüzgarı yaşanıyor. Bağımsız oyun stüdyosu Reissad Studio tarafından geliştirilen ve yayımlanan yapım, son nesil oyun motoru Unreal Engine 5’in en son teknolojileri kullanılarak yapılan ilk ultra gerçekçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olarak tanımlanıyor.

8 Haziran’daki çıkışıyla beraber Steam’in en çok oynanan oyunları arasına giren Bodycam, aynı zamanda çok satanlara da adını yazdırmayı başardı. FPS oyunu, 4 – 11 Haziran tarihleri arasındaki haftalık gelire göre ikinci sırada yer alıyor. Üzerindeki yapım ise tahmin edebileceğiniz üzere Counter Strike 2.

Bodycam, Steam Türkiye’de Zirveye Oynuyor

Bu, Steam Türkiye mağazasındaki tablo. Globale baktığımızda ise ilk üçü sırasıyla Black Myth: Wukong, Destiny 2 ve Counter-Strike 2 oluşturuyor. Bodycam ise en çok satan yedinci oyun konumunda. Tekrar Türkiye’ye dönersek üçüncü sırada Elden Ring, dörtte Destiny 2 ve beşinci basamakta Dota 2 var.

steam çok satanlar haziran

PUBG: Battlegrounds, Diablo 4, Red Dead Redemption 2 ve God of War Ragnarök, ilk 10’un içerisinde yer alan diğer oyunlar oluyor. Tam listeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu arada Steam Next Fest‘in başladığı bilgisini de araya sıkıştıralım.

17 Haziran’da kadar sürecek olan etkinlikte çıkacak yüzlerce oyunun demosunu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Dilerseniz, aralarında Türk yapımların da yer aldığı öneri listemize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.