Ülkemizdeki Apple Store’ların Açılacağı Tarih Belli Oldu

Apple Store mağazalarının açılacağı tarih belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyada mağazalarını kapatan Apple’ın mağazalarını açacağı tarih netleşmeye başladı. İşte Türkiye’de faaliyet gösteren Apple Store’ların açılacağı tarih. 

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 aydır kapalı olan Zorlu Center ve Akasya AVM’de bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi günü yeniden açılacak. Koronavirüs salgını nedeniyle çalışma saatleri yeniden belirlenen Apple Store mağazalarının çalışma saatleri şu şekilde oldu. 

Apple Store Zorlu Center: 10.00 – 18.00

Apple Store Akasya: 12.00- 20.00

Apple Store’lar İçinde Çeşitli Önlemler Alınacak

Teknoloji devi Apple, koronavirüs salgını nedeniyle kapalı kalan mağazalarını yeniden açmaya hazırlanırken, açılan mağazalarında yeni önlemler alacak. Alışveriş merkezleri tarafından alınan önlemlere ek olarak, Apple Store’lar içerisinde bir dizi güvenlik prosedürü izlenecek. Bu önlemler arasında ateş ölçümü, sosyal mesafe önlemleri ve maske kullanımı gibi önlemler bulunuyor. 

Apple Store’larda öncelikle Genius Bar’da servis ve destek vermek olacakken, mağaza içerisindeki insan sayısı da son derece aktif olarak belirlenecek. Ürün satın almak isten müşteriler için adrese gönderim veya mağazadan teslim alma olanaklarıyla online satın alma seçenekleri de Apple’ın koronavirüs salgınına karşı aldığı önlemler arasında yer alıyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol