Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

UE5 Destekli ENENRA İçin Yeni Oynanış Videosu Yayımlandı

Enenra genel olarak Batman serisinden ilham alan yapısı ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun için şu anda yeni oynanış videosu yayınlanmış durumda.

Strive Studios tarafından geliştirilme aşamasında olan Enenra için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Cyberpunk dünyasında geçen bu oyun yeni nesil bir oyun motoru olan Unreal Engine 5 ile beraber geliştiriliyor. Aynı zamanda oyun içerisinde üçüncü şahıs bir aksiyon mekaniği bulunuyor ve oyuncu topluluklarının belirttiğine göre bu proje Batman: Arkham Knight gibi görünüyor.

Enenra içerisinde oynanış videolarına bakacak olursak ilgi çekici bir savaş sistemi yer alıyor. Serbest olarak alan içerisinde hareket edebildiğimiz ve düşmanlara karşı gelebildiğimiz yapımda, tek bir hedefe kilitlenebiliyor ve burada onun üzerine doğru çeşitli kombolar yapabiliyoruz. Bunun dışında oyuncular havadan düşmanlara karşı saldırabiliyor, bitirici vuruşlar yapabiliyor ve hedefi tek hamlede indirebiliyor. Dolayısıyla oyun içerisinde aksiyon anlamında geniş kapsamlı bir içeriğin olacağından bahsedebiliyoruz.

ENENRA Birçok Oyundan İlham Alıyor

Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyun Batman serisinden ilham alan yapısıyla beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve oradaki hamlelerin bazıları bu oyunda yer buluyor. Bunun dışında oyuncular oyun içerisinde üç farklı duruşa sahip olabiliyor. Bu duruşlarla beraber hangi aksiyon sistemine yakın olmak istiyorsa ona doğru yaklaşabiliyor. Bu duruşlardan kastımız, oyunda farklı şekillerde yakın dövüş, menzilli dövüş ve diğer dövüş çeşitleri bulunuyor.

Oyun bağımsız bir geliştirici tarafından bizlere sunuluyor. Dolayısıyla yüksek kaliteli grafikleri ve animasyon tarzına belki de sahip olarak karşımıza çıkmayabilir. Dolayısıyla bunu doğrudan başka bir büyük bütçeli yapımıyla kıyaslamak yanlış olabilir. Ancak bu yapım farklı oyunlardan ilham alınarak geliştiriliyor ve geliştirici ekibin belirttiğine göre de oyunculara tatmin edici bir savaş sistemi sunulmayı bekliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.