Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ücretsiz Strateji Oyunu Planet S Çıkış Yaptı

Hem tek oyunculu hem çok oyunculu seçenekler sunan oynaması ücretsiz strateji oyunu Planet S çıkış yaptı.

Bir grup oyun geliştiricinin tutku projesi olarak duyurulan ücretsiz strateji oyunu Planet S nihayet çıkış yaptı. Birkaç yıl süren erken erişim sürecinin ardından, oyun tamamen oynaması ücretsiz olarak Steam’deki yerini aldı. Tek başınıza ve tek bir koloni gemisiyle birlikte bir güneş sistemine bırakıldığınız bu oyunda hayatta kalmak ve koloninizi genişletmek için sürekli olarak kaynak arıyorsunuz.

Kendi başınıza veya diğer oyuncularla başlayarak, genişlemek için gerekli kaynaklara sahip bir başlangıç gezegenini ele geçirdikten sonra, mevcut gezeninizde olmayan ancak sizin için önemi büyük kaynaklara ihtiyaç duymaya başlıyorsunuz. Tam bu nokta da başka gezegenlere doğru bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor ancak çok oyunculu olarak oynarsanız, yalnız değilsiniz.

Planet S Steam’de Ücretsiz

Ücretsiz Strateji Oyunu Planet S Çıkış Yaptı

Ücretsiz bir oyuna göre ilgi çekici ve eğlenceli bir yapım ancak öyle çok derin mekanikler beklemeyin. Uygarlıklar arası ticaret, genişleme mekaniği ve klasik RTS oyunlarından alışık olduğumuz savaş mekanikleri ile ücretsiz bir oyuna göre sizi uzun saatler başında tutabilecek bir yapım ile karşı karşıyasınız. Cebinizden para çıkmayacak, atın kütüphaneye gitsin.

Bu arada oyunda sürekli olarak kaynak peşinde koşmanıza da gerek yok. Seviyeniz yükseldikçe ve koloniniz büyüdükçe, birçok yeni binaya ve araştırma türüne erişim elde ediyorsunuz. Alt yapılarınız da daha verimli hale geldikçe, adeta bir otomasyon kurmuş gibi düzenli olarak büyüyorsunuz. Harita oluşturmadaki özelleştirilebilir parametrelerin fazlalığını da göz önüne alırsak, onlarca saat keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Planet S’i Steam‘de ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.