PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

Ücretsiz PUBG Lite 23 Mayıs’ta Oyuncuların Karşısına Çıkacak!

PUBG Lite 23 Mayıs'ta erişime açılacak.

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olan PUBG geçtiğimiz haftalarda ücretsiz bir sürümünü duyurmuştu. PC oyuncularına sunulacak olan ücretsiz sürüm yani PUBG Lite, 9 Mayıs’ta ön kayıtlara açılmıştı. Oyunun ne zaman erişime açılacağı belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda haberlerimizde yer bulan PUBG Lite oyuncular tarafından merakla bekleniyor. 9 Mayıs itibari ile ön kayıtlara açılan yapım tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkacak. Konsol, bilgisayar ve mobil platformda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım, 23 Mayıs’ta ön kayıtlara kapatılacak. Ön kayıtların kapatılmasından hemen sonra yani 23 Mayıs’ta gün içerisinde PUBG Lite oyuncuların erişimine açılacak.

PUBG Corp tarafından resmi olarak ilan edilen bu tarihre oyuncular diledikleri gibi PUBG Lite’ı oynayabilecekler. Ön kayıt sürecine dahil olan oyuncular çeşitli ödüllerin de sahibi olabilecekler. Ön kayıt yaptıran oyuncular M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediyelerinin sahibi olacaklar. Dileyen oyuncular arkadaşlarını davet ederek farklı hediyeler kazanabilecekler.

Bilgisayar platformu için geliştirilen ücretsiz sürüm 23 Mayıs itibari ile erişilebilir olacak. Oyuncular gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanında gerçek oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve mücadele edecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol