Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ücretsiz Football Manager 2023 Kazanma Fırsatı!

Football Manager Türkiye'nin resmi Twitter hesabı, şanslı 3 kişiye FM 23 hediye ediyor. İşte çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler!

Football Manager Türkiye resmi Twitter hesabı, FM 23 çekilişi düzenliyor. İlgili tweet‘i 27 Ocak Cuma günü 23:59’a kadar beğenip hesabı takip eden 3 kişiye serinin son oyunu hediye edilecek. Kazanan talihliler, 28 Ocak Cumartesi açıklanacak. Sports Interactive tarafından geliştirilen Football Manager 2023, Steam ve Epic Games Store’da 599 liraya satılırken, Xbox Game Pass üzerinden ücretsiz oynanabiliyor.

Yayıncılığını SEGA’nın üstlendiği oyun, bugüne kadarki en derinlikli menajerlik deneyimini sunuyor. Yenilenmiş gözlemleme ve oyuncu alım toplantıları, temsilcilerle daha yakın bir ilişki, yepyeni kadro planlama araçları, Taraftar Güveni sistemi, Yepyeni Dinamik Menajer Zaman Tüneli ve çok daha fazlası, FM 23’te sizleri bekliyor.

ücretsiz fm 23

Bununla birlikte bazı oyuncular, serinin yeni halkasında çok bariz değişikliklerin yer almadığından şikayetçi. Türkiye fiyatlandırması da göz önüne alındığında, çoğu kişi oyunun fiyatına değip değmeyeceğinden şüphe ediyor.

Yukarıda da söylediğim gibi eğer aktif bir Game Pass üyeliğiniz varsa, hem PC hem de konsoldan Football Manager 2023‘ü ekstra bir ücret vermeden bedava olarak oynayabilirsiniz.

Bununla birlikte, oyunun resmi Twitter hesabındaki çekilişe katılmanızı tavsiye ederim. FM 23’ü kazanan 3 şanslı kişiden biri siz olabilirsiniz. Oyun fiyatlarının ateş pahası olduğu bir dönemde böylesi fırsatları değerlenmek gerekiyor. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunun demosunu Steam‘den ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

FM 23 Wonderkids: 20 Yaş Altı Genç Yetenekler

Football Manager 2023’teki En İyi Serbest Oyuncular

Football Manager 2023’te Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

Football Manager 2023’teki En İyi Ucuz Oyuncular

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.