Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Ücretsiz Çevrimiçi Aksiyon Oyunu SYNCED Ön Kayıtları Başladı

PUBG Mobile'ın arkasındaki Level Infinite'in ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED için ön kayıt dönemi başladı.

Yayıncı Level Infinite ve geliştirici NExT Studios, tüm dünyada bu yazın sonlarında piyasaya çıkacak ve oyuncuları teknolojik bir geleceğe götürecek olan ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu SYNCED ön kayıtlarının başladığını duyurdu. PC’nin yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya çıkacak oyunun ön kayıt programı, katılım belirli sayılara ulaştıkça oyuncuları ödüllendirecek.

Dünyamızda, yakın bir geleceği konu alan SYNCED’de nano teknoloji, medeniyetin belkemiğini oluşturuyor. Çöküş adı verilen bir felaketin ardından, insanlığa düşman olan nano makineler kendi varlıklarını devam ettirebilmek için insanları tüketerek onları ölümcül nano yaratıklara dönüştürüyorlar. Bu kıyamet senaryosunda oyuncular birer Koşucu rolünü üstlenerek, Meridyen’de nano enerji sağlayan değerli bir madde olan Nerva’nın peşine düşecekler.

SYNCED Ön Kayıt Döneminde Ödüller Dağıtacak

SYNCED Ön Kayıt

Co-op shooter türüne yeni bir soluk getiren SYNCED’de Koşucular sadece 3 kişilik takımlar kurmakla kalmıyor, alt ettikleri Üstün Nanoları, Yoldaş Nanolara dönüştürerek yüksek tempolu PvE ve PvP çatışmalarda onları stratejik olarak kontrol edilebilen silahlara da dönüştürebiliyorlar. Oyun ayrıca klasik looter shooter’lardan da ögeler içeriyor.

Koşucular PvE ve PvP karşılaşmalarda kaynak toplayarak karakterlerini geliştirebiliyor, bu sırada güçlü silahların ve oyun tarzlarına en uygun modların kilidini açabiliyorlar. SYNCED ön kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Level Infinite, şu ana kadar 4 binin üzerinde kullanıcının ön kayıt yaptırdığını aktardı. Süreç içinde kazanılabilecek ödüller şöyle:

 • Derin Kesik Avatarı (Açıldı)
 • Geleceğin Şampiyonu Kartı (100 bin ön kayıt)
 • Kutup Kurdu MK18 Silah Görünümü (200 bin ön kayıt)
 • Işıltı Nano Görünümü (400 bin ön kayıt)
 • Evet! İfadesi (800 bin ön kayıt)
 • Glory’nin Yaban Arısı Görünümü (1 milyon 500 bin ön kayıt)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.