Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Üçlü Mod Call Of Duty: Warzone’a Geri Döndü

Call of Duty: Warzone'a Trio mod geri geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün yaptığımız haberde Call of Duty: Warzone‘un geliştiricisi olan Infinity Ward yeni sezonda oyunun çıkışından itibaren şimdiye kadar olan üçlü oyun mod’u Trio‘nun dörtlü oyuncu mod’u ile değiştirileceğini açıklamıştı ancak oyuncular bu durumdan hiç memnun olmadılar ve geliştirici üçlü mod’u geri getirdi.

Bu haftanın başlarında, Sezon 3 güncellemesi sonunda Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’a yeni haritalar, kozmetikler ve silahlar da dahil olmak üzere bir ton yeni şey ekledi. Bununla birlikte, Infinity Ward ve Activision da Warzone’daki Trios modu gibi hayranların favori çalma listelerini yeni Quads modu için kaldırıldığını söylemişti.

Beklendiği gibi, Call of Duty: Warzone topluluğunun çoğunluğu bu kararı beğenmedi ve sosyal medya ve Reddit‘te bu konuda oldukça karşı çıktılar. Oyuncular, Quads’in Trios modu kadar eğlenceli olmadığını iddia ediyor, bu da daha dengeli bir deneyim ve harita boyutuna mükemmel bir şekilde uyuyor.

Neyse ki, Infinity Ward en son çalma listesi güncellemesinde Trios modlarını yeniden tanıttı. Geliştiriciler bunu Twitter’da doğruladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol