Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Üç Oyun Birleşti: Hitman World of Assassination Çıktı!

IO Interactive, Hitman 3'ün şimdiye kadarki en büyük içerik güncellemesini, World of Assassination yeniden markalaşmasını ve uzun zamandır beklenen Freelancer Modunu yayınladı.

Hitman 3, resmi olarak Hitman World of Assassination‘a yeniden markalaştı ve geliştirici Io Interactive, bu hamlesini yepyeni bir lansman fragmanıyla duyurdu. Mevcut Hitman üçlemesinin tüm içeriğini barındıran gerçek bir içerik platformuna uzun zamandır beklenen bu yeniden markalaşma hamlesi, oyunun rogue-lite Freelancer Modunun piyasaya sürülmesiyle daha da harika bir başlangıç yaptı.

Io Interactive, bir sonraki James Bond oyununu geliştirmeye devam ederken, stüdyo en ikonik serisi olan Hitman için oldukça kapsamlı bir uğurlama yaptı. Yedi yıl önce harika bir şekilde yeniden başlatılan seri, hem eleştirmenlerden hem oyunculardan büyük bir beğeni topladı. Türkiye fiyatlandırması ile de gönüllerimizi kazanan serinin birleşimi World of Assassination şuan yüzde 45 indirimde.

Hitman World of Assassination Fiyatı Ne Kadar?

Hitman World of Assassination Fiyati Ne Kadar

Üç oyunun birleşimi olan World of Assassination, Epic Games Store’da yüzde 45 indirimle satışa sunuldu. Normalde fiyatı 419 TL olan oyunu, 14 Şubat’a kadar 230 TL‘ye satın alabilirsiniz! Hitman 3’ün 2023’ün başlarında yeni bir içerik güncellemesi alacağı bir süredir biliniyordu ancak Io Interactive, yaklaşan değişikliklerin daha önce inanıldığından daha önemli olacağını açıkladığında oyuncu tabanını şaşırttı.

Io Interactive’in en son fragmanı, yeniden markalanan Hitman 3’ün en büyük çekiciliğini ön plana çıkarttı. Tüm yeni Hitman üçlemesi, etkili bir şekilde tek bir büyük pakette birleştirildi. Ek bir bonus olarak, hayranlar artık neredeyse sonsuz yeniden oynanabilirlik için rastgele tek seferlik kampanyalar oluşturan Freelancer Moduna da deneyimleyebilecek.

Hitman 3’ün resmi yeniden markalaşması duyurusunun daha önce ortaya koyduğu gibi, üçlemenin en son oyununun tüm sahipleri artık sırasıyla 2016 ve 2018’deki Hitman ve Hitman 2 oyunlarında yer alan tüm içeriğe etkili bir şekilde erişebilecek ancak oyunlar artık ayrı ayrı satılmayacak. Seriyi bitirdiyseniz bile, sırf yeni Freelancer için bile Hitman World of Assassination ile seriye yeniden dönebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.