Ubisoft’un Yeni Oyunu Hyper Scape Adında Ücretsiz Oynanabilen Bir Battle Royale Oyunu Olacak

Slasher isimli Twitter kullanıcısı bugün Ubisoft Montreal stüdyosunun yeni bir Battle Royale oyununu 12 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan Ubisoft Forward etkinliğinde duyuracağını söyledi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Ubisoft’un Yeni Oyunu Hyper Scape Adında Ücretsiz Oynanabilen Bir Battle Royale Oyunu Olacak

Görünüşe göre Ubisoft‘un bir sonraki oyunu fütüristik bir sanal dünyada geçen ücretsiz bir battle royale oyunu olacak. Oyunun resmi duyurusu 12 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan Ubisoft Forward etkinliğinde açıklanacak.

Twitter’da yayınlanan son raporlara göre, Ubisoft bugün Prisma Dimensions kodlu bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu oyun, Rainbow Six Siege ve Assassin’s Creed‘in yaratıcısı olan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen yepyeni bir AAA çok oyunculu projesidir. Oyun fütüristik bir sanal dünyada geçiyor, hızlı tempolu bir FPS Battle Royale oyunu ve çok yakında, büyük bir ihtimalle 12 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan Ubisoft Forward etkinliğinde gün yüzüne çıkacak ve oyunun adı ise Hyper Scape olarak adlandırılacak.

Artık yeni nesil oyunların hemen hemen hepsinde olduğu gibi, hem PC, PlayStation 4 hem de Xbox One‘a gelecek, ancak Ubisoft’un iki platform arasında çapraz platform desteğinin olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Ayrıca rapor, Hyper Scape’in önümüzdeki haftalarda açık betasının olacağını ve Ubisoft Forward etkinliğinde ise oyunun duyurusunun yapılacağı ve ayrıca kapalı betasının yapılacağı belirtildi.

Eğer bu haberler doğruysa oyunun nasıl olacağını oldukça merak ediyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol