Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft’un Avatar Oyunu Bu Yıl Geliyor!

Kazanç raporuna göre, Frontiers of Pandora isimli Avatar oyunu bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Ubisoft’un kazanç raporlarında ilginç bir detay ortaya çıktı. Avatar oyunu Frontiers of Pandora, yayıncının 31 Mart 2023’te sona eren mali yılı bitmeden önce piyasaya sürülecek. Avatar evreninde geçen birinci şahıs aksiyon-macera oyunu, E3 2021’de Pandora’nın yemyeşil florasını ve faunasını gösteren bir fragmanın yanı sıra insanlar ve Na’vi arasındaki hava savaşı ile ortaya çıkmıştı.

Avatar oyunu ilk olarak Şubat 2017’de duyurulmuştu; Lightstorm Entertainment ve Disney ile ortaklık kuran Massive Entertainment oyunun geliştirici ekibi olarak atandı. Massive, grafik kalitesiyle öne çıkan Snowdrop Engine üzerine inşa edilen The Division oyunlarının arkasındaki geliştirici ekip. Bu motor Avatar: Frontiers of Pandora için de kullanılacak.

Avatar Oyunu Bu Yıl İçerisinde Piyasaya Çıkacak

Avatar Oyunu

Birkaç ekran görüntüsü ve duyuru fragmanı dışında Avatar oyunu Frontiers of Pandora‘yı pek görmedik. Oyun hakkında yalnızca, “Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırı boyunca bir yolculuğa çıkın. Eşsiz yaratıkların ve yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve tepkisel bir dünyayı keşfedin ve onu tehdit eden zorlu BKA güçlerini geri püskürtün” ifadeleri kullanıldı.

Oyunun büyük kısmı hakkında hala bilmediğimiz çok şey var ki buna rağmen Avatar oyunu olağan dışı bir şekilde çok yakında çıkış yapacak. Şu anda üretimde olan diğer iki Ubisoft oyunu olan Skull & Bones ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope‘un da 31 Mart 2023’ten önce çıkış yapacağı ortaya çıktı.

Bunun yanı sıra daha fazla Avatar oyunu görmek isteyenler için de müjdeli bir haber verelim. Mobil oyun Avatar Reckoning‘in 2022’nin sonundan önce piyasaya sürülecek ve Avatar 2: The Way of Water Aralık ayında sinemalarda gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.