Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft’tan Sürpriz Duyuru! Yeni Prince of Persia Geliyor

Ubisoft ekibi yeni bir duyuruyla beraber oyuncuları heyecanlandırdı. The Rogue Prince of Persia yakında erken erişim olarak geliyor.

Geliştiriciliğini Evil Empire ekibinin ve yayıncılığını Ubisoft stüdyosunun yaptığı Prince of Persia serisine farklı bir bakış sunan roguelike türünde The Rogue Prince of Persia adlı yapım duyuruldu. Oyun şu anda sadece PC platformuna çıkışını gerçekleştirecek ve açıklanan detaylara göre erken erişim olarak piyasaya sürülecek.

14 Mayıs tarihinde erken erişim olarak yayınlanması planlanan oyunun PC sürümü Steam üzerinden kullanıcılara ulaşacak. Akrobatik hareketlerde ustalaşabileceğiniz ve platform unsurlarının bir hayli ön planda olduğu yapımda Prens lakaplı ana karakteri kontrol edecek ve bu karakterle beraber mevcut zorlukları aşmak durumunda kalacağız. Roguelike tarzıyla sunulacak olan oyunda zorlu unsurların olduğundan bahsedebiliyor ve farklı silahlarla beraber düşmanların üzerine gidebiliyoruz.

Prince of Persia Ama Roguelike Tarzında

The Rogue Prince of Persia’nın oynanış dinamiklerine bakacak olursak, akıcı ve ilgi çekici bir deneyimin bizleri beklediğini aktarabiliriz. Oyunda ana karakterimizle beraber yeni silahlar bulabiliyor ve özel efektlere sahip yeni donanımları envanterimize atabiliyoruz. Ek olarak zorlu platform unsurlarını aşmak için kendi yapılarımızı oluşturabiliyoruz. Arka planda Hun istilasının bizlere sunulduğunu ve bu kaostan nasıl kurtulacağımıza dair çeşitli bilgiler bulmaya çalışıyoruz.

Pers İmparatorluğu‘nun tehlikede olduğu yapım içerisinde keşfedilecek farklı ortamların bulunduğunu aktarabiliyor ve aynı zamanda şaman büyüleri üzerinde beceri sahibi olan Hun ordularına karşı büyük bir mücadele veriyoruz. Kraliyet ailesi içerisinde yerimizi edinebileceğimiz ve aynı zamanda girebileceğimiz mücadelelerden galip ayrılabileceğimizi yapım diğer taraftan bulmaca unsurlarıyla beraber ön plana çıkmaya hazırlanıyor.

Öte yandan oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu içeriği aşağıdan izleyebilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.