Ubisoft ve Hamilton’dan İşbirliği: Dani Rojas Saati Duyuruldu

Ubisoft ve Hamilton Saatleri arasındaki işbirliği sayesinde, hayranlar yakında Far Cry 6'dan Dani Rojas tarafından giyilen aynı saati 1.200 dolara satın alabilecek.

Ubisoft ve Hamilton, Dani Rojas saatini duyurdu. Far Cry 6 hayranları artık Dani Rojas’ın oyun içinde kullandığı saatini satın alabilecek ancak saatin 1200 dolar gibi uçuk bir fiyatı olduğunu da belirtelim. Ubisoft’un son oyunu hakkında son zamanlarda ortaya çıkan Far Cry 6 İnceleme yazılarının ortaya çıkması ile oyun hakkında birçok bilgi öğrendik.

Oyun klasik bir Far Cry gibi görünse de oyunun kahramanı Dani Rojas da dahil olmak üzere Yara ve sakinlerinin dünyası tamamen orijinal olarak tasarlanmış. Dani Rojas, Far Cry 6’nın ana düşmanı Antón Castillo’nun diktatörlüğü altındaki Yara’yı baskıdan kurtarmak isteyen isteksiz bir gerilla.

Yara’yı özgürleştirme mücadelesinde Dani Rojas’a, devrimci grup Libertad’ın lideri Clara Garcia ve yorgun, eski bir KGB casusu ve gerilla ustası Juan Cortez yardım edecek. Far Cry 6’nın başlangıcında, Dani, Juan için bir görevi tamamlayacak ve görevin başarısı için bir ödül olarak Juan, Dani’ye, Khaki Field Titanium Automatic saatini hediye edecek. İşte bu Dani Rojas saatini satın alabileceğiz.

Dani Rojas Saat

Dani Rojas Saati 7 Ekim’de Satışta

Hamilton Watch’a göre, bu saat ilk olarak eski Yaran Başkanı Santos Espinosa tarafından Far Cry 6’daki Juan’a verildi. Bu saat, Juan için “hayatta kalma ve dayanıklılık” sembolü oldu. Bu saat yalnızca kullanışlı bir oyun içi öğe değil. Bunun yerine, Hamilton Watch ve Ubisoft arasındaki işbirliği sayesinde hayranlar aslında kendi Khaki Field Titanium Automatic saatini satın alabilecek. Bu gerçek saat, 1983 adetle sınırlı sayıda 1200 dolar fiyat etiketiyle perakende satış yapacak. Saat, 7 Ekim’den itibaren satın alınabilecek.

Bu, oyunculara sunulan tek Far Cry 6 ürünü değil. Oyunun Far Cry 6 Collectors Edition isimli sürümünü satın alanlar ayrıca bir alev makinesi gösterim modeline ve oyunun kurgusal Yaran adalarının bir kopya haritasına sahip olacak. Belki daha da çekici olan Far Cry 6’nın bu özel sürümü ayrıca bir Chorizo ​​the dog anahtarlık ile birlikte gelecek. Bunlar sizin için yeterli değilse Dani Rojas saatini de satın alabilirsiniz.

Dani Rojas’ı en yeni saatleri ile çalışırken görmek için bekleyiş neredeyse sona ermek üzere, oyunda saat gibi 7 Ekim‘de çıkacak. Ubisoft, Far Cry 6’nın nihai sürümü beklentisiyle sürekli olarak daha fazla tanıtım videosu yayınlanmaya başladı ve bunlar çoğunlukla görsel fragmanlar olsa da, gerçek dünya saatinin dahil edilmesi kesinlikle geliştiricilerden hoş bir dokunuş. Tabii özellikle ülkemiz için fazlasıyla yüksek olan fiyatını hariç tutuyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol