Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft Oyunu Roller Champions’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştirici Ubisoft, Roller Champions oyunu için yapılan beta testlerinden sonra oyunun çıkışını ertelemişti. Ancak, nihayet oyunun çıkış tarihi kesinleşti.

Ubisoft’un oynaması ücretsiz olan, takım tabanlı spor oyunu Roller Champions’ın çıkış tarihi nihayet belli oldu. Bu yılın başlarında biraz gecikme yaşanmasından sonra oyunun, 25 Mayıs Çarşamba günü Xbox, PlayStation ve PC’de çıkış yapacağı açıklandı. Oyun; Nintendo Switch, Stadia ve Amazon Luna için ileri bir tarihte çıkış yapacak.

Aşina olmayanlar için açıklayacak olursak Roller Champions, Ubisoft’un geliştirdiği; paten, hokey ve futbolun karışımı şeklinde ortaya çıkan bir tür sporun yer aldığı eğlence oyunu. Bu oyunda üçer kişilik iki takım, topu birbirinden uzaklaştırmak ve gol atmak için bir pistin etrafında hızlıca koşuyor. Bir takım topu tutarken ne kadar çok tur tamamlarsa, en sonunda topu skor çemberinden geçirdiklerinde o kadar fazla puan alıyor. Ancak rakip takım topu elinden kaparsa, tüm puanlar sıfırlanıyor.

Roller Champions, Roller Pass Adlı Sezon Biletiyle Gelecek

Roller Champions

Oyunda en önemli olan şeylerden biri seri hareket edebilmek. Oyuncuların topa sahip olmaları durumunda kendilerini güvende tutmaları veya avantaj elde etmek için rakiplerinin yoluna taş koymaları gerekiyor. Zamanla, oyuncular yeni liglerin ve stadyumların kilidini açabiliyor. Bu durumda ise çaylaklıktan büyük bir yıldıza yükseliş yaşanıyor.

Oyuncular yeni ögelerin kilidini açtıkça, korkutucu veya sevimli bir avatar oluşturarak şampiyonlarını özelleştirebilme şansına da sahip. Oyunu oynamak ücretsiz ancak özel kozmetik ödüller sezonluk bir programda Roller Pass ile birlikte gelecek. Roller Champions birkaç beta testinden geçti ve Ubisoft, biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi. Oyun bu sebeple bir gecikme yaşadı ancak nihayet önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.