Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft Mobil Oyunu ‘Wild Arena Survivors’ Aslında Far Cry Oyunuymuş!

Yeni Ubisoft mobil oyunu Wild Arena Survivors'ın bir Far Cry yan ürünü olduğu bildirildi.

Ubisoft, mobil oyunu Wild Arena Survivors‘ı 2 Eylül’de piyasaya sürdü ancak iOS ve Android’deki lansmanından haberdar olmadıysanız, sizi suçlayamayız. Oyun, sessiz sedasız yayınlandı. Ubisoft’un sosyal medya sayfalarında ve resmi sitelerinde durumdan bahsedilmedi. Gelin bu durumun nedenine yakından bakalım.

Bu bilgilerin tümü, “Wild Arena Survivors’ın bir zamanlar Far Cry: Wild Call olarak bilindiğini” iddia eden mobilegamer.biz tarafından açıklandı. Öncelikle iki oyunun da isminin oldukça benzer olduğunu görüyoruz. İzometrik battle royale oyunu, aslında Far Cry markasını mobil alana taşımak için bir test oyunu olacaktı ancak bu karardan vazgeçildi ve sessiz sedasız yayınlandı.

Wild Arena Survivors: Ubisoft’un Garip Hamlesi

Wild Arena Survivors

Oynamak isteyenler için Wild Arena Survivors, bahsedildiği gibi izometrik bir savaş oyunu. Arenaya tek başınıza veya iki kişi olarak atlayabiliyor ve savaşmak için vahşi doğadan faydalanabiliyorsunuz. Bu mekanik çok Far Cry ve aynı şey Far Cry 6’nın Küba’nın kurgusal versiyonuna çok benzeyen Wild Arena atmosferi için de geçerli.

Belki de Wild Arena Survivors’ın ilgi görmemesinin bir başka nedeni de aynı zamanlarda yapılan diğer Ubisoft haberleriydi. Ubisoft’tan art ardına birçok bomba duyuru geldi. Özellikle, şirket en ünlü serisinin yeni oyunu da açıklandı. Assassin’s Creed Mirage, serideki bir sonraki oyun olarak resmen açıklandı ve tam duyuru ise Ubisoft Forward 2022‘nin bir parçası olacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.