Ubisoft, Might And Magic: Chess Royale’i Ücretsiz Olarak Yayınlayacak!

Might and Magic: Chess Royale gerçek zamanlı 100 oyuncu tarafından oynanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2019 yılında birbirinden güzel oyunları Epic Store vasıtası ile oyuncuların beğenisine sunan Ubisoft, aylardır 2020 yılı içinde birbirinden güzel oyunlar üzerinde çalışıyordu. Bu oyunlar arasında Might and Magic: Chess Royale’de yer almıştı.

2019 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına birbirinden farklı ve güzel oyunlar sunan Ubisoft 2020 yılında da oldukça hareketli aylara ev sahipliği yapacak gibi görünüyor. 2019 yılında konsol ve bilgisayar platformunu kasıp kavuran Ubisoft, 2020’nin ilk ayında mobil platforma özel bir oyun yayınlayacak.

Android ve iOS platformunda yayınlanacak olan yeni oyunun adı Might and Magic: Chess Royale olarak duyurulurken bu oyunun Google Play ve App Store üzerinde de ön kayıtlara açıldığı bilgisi geldi. 100 oyunculu bir savaş sistemine sahip olacak olan yeni mobil oyun da gerçek zamanlı bir oynanış bekliyor olacak.

Oyuncular 99 farklı oyuncuya karşı mücadele edecekler. Aynı zamanda oyun içerisinde çeşitli etkinlikler ve güncellemeler de sık sık oyuncuların beğenisine sunulacak.

Android ve iOS’a özel olarak geliştirilen Might and Magic: Chess Royale 30 Ocak’ta lansmana çıkacak ve oynaması ücretsiz olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol