Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft İkonik Masa Oyunu Monopoly’i Duyurdu: İşte Fragman

ayıncılığını Ubisoft'un ve geliştiriciliğini Engine Software ekibinin üstlendiği ikonik masa oyunu Monopoly resmi olarak duyuruldu.

Yayıncılığını Ubisoft‘un ve geliştiriciliğini Engine Software ekibinin üstlendiği ikonik masa oyunu Monopoly resmi olarak duyuruldu. Açıklanan detaylara göre oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam, Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Luna için piyasaya sürülecek. Aynı zamanda Eylül ayında çıkış yapacağı doğrulandı.

Yeni Monopoly oyununda klasik masa sistemi aynı şekilde dijital dünyaya taşınacak. Bildiğiniz üzere gerçek hayatta da birçok kez oynadığımız sosyal temalı oyun, hem arkadaşlarla hem de sevdiklerinizle beraber oynanabilecek bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Şimdi ise bu yapı hem konsollara hem de PC platformuna taşınıyor. Dolayısıyla ailenizle ve sevdiklerinizle beraber bu oyunu artık doğrudan deneyimleyebilirsiniz.

Monopoly’i Sevdiklerinizle Oynayabilirsiniz

Hasbro ve Wizards of the Coast‘un dijital strateji ve lisanslamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Eugene Evans, Monopoly serisinin 90. yıl dönümünü kutlamaya hazırlandıklarını belirtirken aynı zamanda böyle bir işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını aktarıyor. Kurulan ortaklık sayesinde ikonik markalardan biri dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaşmak için gün sayıyor ve eğlenceli bir deneyimin bizlere sunulacağını belirtiyor.

MONOPOLY 2024 06 10 24 002

Bildiğiniz üzere Monopoly içerisinde zar sistemi kullanılıyor. Çıkan sayıya göre kare kare ilerleyebiliyor ve kutucuk içerisinde yazan talimatlara uymanız gerekiyor. Aynı zamanda ortadan bir kart seçebiliyor ve bu kartların bonuslarından veya dezavantajlarından yararlanmanız gerekiyor. Her hamlenizde farklı zorluklarla karşılaşabileceğiniz yapım uzun süreli oynayabileceğiniz bir sistemi beraberinde getiriyor.

Son olarak oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan ulaşabilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.