Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft For Honor Cadılar Bayramı Etkinliği Duyuruldu

Ubisoft oyunu For Honor, Cadılar Bayramına hazırlanıyor. Geliştirici, oyuna yeni bir cadılar bayramı etkinliği getiriyor.

Ubisoft, For Honor için Cadılar Bayramı temalı yeni bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu. Web of the Jorogumo adı verilen etkinlik 20 Ekim’de başlayacak. 20 Ekim‘de başlayacak etkinlik neredeyse 1 ay süreyle 10 Kasım’a kadar açık kalacak. Cadılar Bayramı etkinliği duyurusunun yanı sıra Ubisoft, For Honor‘a platformlar arası çok oyunculu modu getirme çalışmalarını tamamladığını da duyurdu.

Bu çok oyunculu mod, platformlardaki oyuncuların Ubisoft Connect hesapları aracılığıyla birlikte oynamasına olanak tanıyacak. Böylelikle arkadaşlarınızla farklı cihazlara sahip olsanız da Ubisoft hesabınızı bağlayarak birlikte keyifli vakit geçirebileceksiniz. Şirket açıklamanın devamında, Cadılar Bayramı etkinliğinin neler içereceğinden de bahsetti.

For Honor PVE Modu Alacak

Ubisoft For Honor

Cesur Şövalyeler, acımasız Vikingler ve ölümcül Samuraylar arasından favori savaşçınızı seçerek oynayacağınız For Honor; Web of the Jorogumo etkinliği ile dört oyunculu bir PVE oyun moduna sahip olacak. Oyuncular, Meiko‘ya eşlik etmek, noktaları ele geçirmek, ele geçirilmiş samuraylara karşı savaşmak gibi bir dizi aksiyon gerçekleştirecek. Ayrıca oyuncular tüm bu hikayeleri ise Market Town’un bir varyasyonu olan haritada oynayacak.

Etkinlik ayrıca, yayınlandığı gün satışa sunulacak olan yeni bir Kensei Kahraman Görünümü olan Yokai Slayer Meiko’yu da satışa sunacak. Etkinliğe katılmak, oyuncuları bir Efekt, bir Savaş Kıyafeti ve süs eşyaları kazanma şansıyla ödüllendirecek. Ayrıca oyun içi mağazada İnfazlar, Kıyafetler ve Eşleştirilmiş İfade dahil olmak üzere yeni Cadılar Bayramı temalı ögeler olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.