Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
7.2

Kullanıcı

Ubisoft DDoS Hizmeti Veren Web Sitesine Dava Açtı

Pcgamer'ın haberine göre Ubisoft DDoS hizmeti sağlayan bir web sitesine dava açtı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ubisoft bilgisayar korsanlarıyla savaşmaya devam ediyor. Watch Dogs, Just Dance, Tom Clancy’s The Division 2, Assassins’s Creed ve Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gibi oyunların yapımcısı olan Ubisoft, Rainbow Six Siege oyununun sunucularını etkilemek için bir web sitesinin DDoS Saldırısı yapmasını sağlayan hizmet sattığını tespit etti.

Ubisoft, Rainbow Six Siege sunucularına karşı kullanılan bir DDoS hizmeti satan web sitesine dava açtı.

SNG.ONE web sitesi, yaklaşık 150 Euro ile 500 Euro arasında değişen, sadece Bitcoin tarafından ödenebilecek abonelikler satıyor ve bu da alıcıların çeşitli hedefler arasından seçim yapmalarına izin veriyor. SNG.ONE şu anda kendi güvenlik duvarlarınızı saldırılara karşı test etmek için bir hizmet olarak reklamını yapıyor.

Ubisoft sahipleri özellikle Rainbow Six Siege ve Call of Duty dahil olmak üzere siteyi kullananların seçebilecekleri diğer potansiyel hedefler olduğunuda belirtti. Bu oyunların arasında: Modern Warfare 4, FIFA 20 ve Fortnite mevcut.

Ubisoft, sanıkların web sitelerinde Microsoft ve Ubisoft’un web sitesini devraldığını iddia ettikleri sahte bir “yakalama” bildirimi oluşturduklarını iddia ediyor.

Ubisoft mahkemeden web sitelerini kapatmasını, zarar ve ücretlerin geri ödenilmesini istedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol