Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ubisoft Bahar İndirimleri Başladı: Yüzde 85’e Varan Fırsatlar

Ubisoft Bahar İndirimleri başladı. Assassin's Creed, Far Cry ve Watch Dogs gibi popüler serilerde yüzde 85'e varan fırsatlar var.

Steam ve Epic Games Store’un ardından Ubisoft Store da bahar kampanyası için startı verdi. Geleneksel indirim etkinliğini başlatan platform, oyun fiyatlarının başını alıp gittiği şu zamanda kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Eğer uzun zamandır istediğiniz, ancak yüksek fiyatından dolayı uzak durduğunuz bir Ubisoft oyunu varsa, satın almak için bundan daha doğru bir zaman olmayabilir.

Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla, Anno 1800, Ghost Recon Breakpoint ve çok daha fazlasında yüzde 85’e varan fırsatların sunulduğu promosyon, 4 Nisan’a kadar devam edecek. Ubisoft Store Bahar İndirimleri, toplam 156 oyun ve 18 DLC’den oluşuyor. Aksiyon-maceradan nişancıya, stratejiden simülasyona kadar çok çeşitli bir koleksiyon sizleri bekliyor.

Ubisoft Bahar İndirimleri 4 Nisan’a Kadar Sürecek

ubisoft bahar indirimleri 2024

İndirimli oyunlar arasından hangisini satın alacağınıza karar vermekte zorlanabilirsiniz. Dilerseniz öne çıkan fırsatlara kısaca göz atalım. Normalde 999 liraya satılan Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6, yüzde 75 indirimle 249 liraya düştü. 999 lira değerindeki Ghost Recon Breakpoint, 199 lira gibi son derece makul bir fiyata gerilemiş durumda.

Yeni çıkan Ubisoft oyunlarından Prince of Persia The Lost Crown ve Assassin’s Creed Mirage 849 lira yerine 509 liraya satılırken, 1.199 lira değerindeki Avatar Frontiers of Pandora ise yüzde 40 indirimle 719 liraya düştü. Bahar indirimlerinde daha ucuz oyunlar arıyorsanız Splinter Cell Chaos Theory (42 lira), Prince of Persia The Sands of Time (33 lira), The Division (74 lira) ve Watch Dogs Complete Edition (127 lira) gibi yapımlar da bakabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.