Two Point Hospital’ın Close Encounters Genişlemesi Ön Siparişlere Açıldı!

Two Point Hospital: Close Encounters 29 Ağustos'ta yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıldan bu yana konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştiren Two Point Hospital yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. Oyunun yeni genişlemesinin adı Close Encounters olarak duyuruldu.

Sega’nın 2018 model oyunları arasında yer alan ve tüm platformlarda oldukça beğenilen Two Point Hospital Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendiriliyor. Yeni bir genişleme paketi müjdesi veren yapım Steam üzerinde yeni genişleme paketinin adını Close Encounters olarak duyurdu.

29 Ağustos’ta tüm platformlarda oyunculara sunulacak olan Close Encounters 5 Eylül’e kadar yüzde 10 indirimle 27.00 TL yerine 24.30 TL olarak oyunculara sunuluyor. Yeni genişleme paketi oyun içerisine 3 yeni gizemli yer getirecek. Toplamda 34 yeni hastalığı oyuna getiren Close Encounters bunlara ek olarak oyun içerisine çok sayıda yeni eşya da getiriyor.

Çöl temalı bir atmosferde yeni bir yerleşim alanı sunacak olan genişleme paketi oyuna farklı ve yeni bir tasarımda getirecek. Yeni hastalıklar ile oyun daha zorlu ve eğlenceli bir hal almış olacak.

Close Encounters 29 Ağustos’ta tüm platformlarda oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol